Tomáš a Diana

Slovensko, 2023, 10 h 50 min (Minutáž: 25 min)

Život vo dvojici prináša mnohé úskalia a problémy, ktoré musia partneri či manželia prekonávať každý deň. Netradičný seriálový formát je zložený z krátkych zábavných klipov, ktoré nahliadnu do bežného života partnerskej dvojice v zrelom veku. Prináša scénky z každodenného partnerského života a radí, ako predchádzať konfliktom, alebo keď už nastanú, ako ich elegantne riešiť. (TV JOJ)

Recenze uživatele Arsenal83 k tomuto seriálu (3)

Episode 1 (2023) (S01E01)

Vyšlo asi 15% gagov a z ostatných sála také trápno. Zase sme dieru do sveta neurobili a je hanbou, že preberáme formáty, ktoré sa v zahraničí uplatnili pred viac ako 20 rokmi! Un gars, une fille (Chlapec a dievča) vznikol vo Francúzku ešte v roku 1999, vtedy ho diváci poznali vo forme krátkych 5-minútových epizód. My sme to predĺžili a zhovadili. Ale možno sa Maštalír s Mórovou chceli vrátiť do minulosti, kedy tvorili aj pár, potom už nie, keď si Mórová nepochopiteľne zobrala za manžela Ďura Mokrého a spoločnému synovi dali opäť nepochopiteľne meno Quido, aby sa Mórová ako známa rozhoďnožka zase na tajňáka stretávala s Maštalírom. Aspoň toto je verzia Mokrého a ten veru vtedy penil a z komika skončil až ako rosnička a dnes už nikto o ňom nič nevie. Už keď aj poplatné médiá mainstreamu tvrdia, že ide o "najslabší seriál tejto sezóny", tak sa asi fakt niečo nepodarilo. Čo ale kvitujem, že seriál nie je vulgárny a nerieši sa politika alebo stupídny humor na úrovni Horná Dolná, z ktorého sa odrazu robí skvost slovenskej tvorby. ()

Episode 7 (2023) (S01E07)

Čakanie na pol vtipu je tak zdĺhavé, že nakoniec sa človek konečne usmeje až keď idú záverečné titulky. ()

Episode 8 (2023) (S01E08)

Prosím vás, tú Mórovú radšej ďalej od kamery. Alebo len v tme. ()