Eliška a Damián

Česko, 2023, 12 h 28 min (Minutáž: 58–66 min)

Emma Smetana, Robert Urban, Hana Drozdová, Anežka Rusevová, Anna Dvořáková, Jan Komínek, Petr Buchta, Milan Šteindler, Michaela Kuklová, Dana Syslová (více)

Hlavní postava Eliška žije v současnosti, ale Damián pochází z roku 1758. Díky elixíru začne Damián cestovat časem a potkává Elišku, která mu není lhostejná. A jak už to v pohádkách bývá, jejich cesta k lásce nebude jednoduchá. Oba se budou muset vzepřít svému osudu. Damián se totiž má zasnoubit s pruskou princeznou Frederikou a Eliška se zase musí starat o marmeládovnu, kterou zdědila. (TV Prima)

Diskuze

Pierre

Pierre (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

Já jsem to zjistil až teď, když jsme si říkali, že už to trva nějak dlouho.:D Přemýšlím, že si možná řekli, že když to sklidilo takový zájem, nabídnou dneska dvojitou porci.:D

Conik

Conik (hodnocení, recenze)

Po tom, co na ČRo Dvojka vášnivě mluvila Smetana o tomto seriálu, tak jsem myslel, bůh ví co to nebude za pecku a pak toto? Může mi někdo vysvětlit, jak do tohoto může někdo nasypat peníze? Češi seriály umí, ale toto je děs.

Nemesis10

Nemesis10 (hodnocení, recenze)

Pouštěl bych tento "podařený" serial v českých věznicích. Vězni by pak sami páchali sebevraždy a bylo by zase místo pro další.

neproniknu

neproniknu (hodnocení, recenze)

Generace diváků, která by toto sledovala a ocenila, se buď ještě nenarodila, nebo už já dávno pod drnem.

Jarin69

Jarin69 (hodnocení, recenze)

Po druhé epizodě. Děj, totální kravina. Nejhorší herecké výkony, "strýc" a "princezna" Totálně prkenné herectví. Už dlouho jsem nic tak mizerného neviděl.

Mates Hradecky

Mates Hradecky (hodnocení, recenze)

Dlouho jsem se tak nepobavil u akční scény! Svět má Michelle Rodriguez, my máme Emmu Smetana!

Uživatel Readyxx smazal svůj příspěvek.

Rimmerák

Rimmerák (hodnocení, recenze)

Co jsem to do čerta viděl? Tohle někdo skutečně pustil ven? Na tohle se skutečně někdo bude dobrovolně koukat? Mně stačil úryvek s "bitkou"... a ujistil jsem se, že Emma Smetana je stejně mizerná herečka jako zpěvačka, ale ono tam je vůbec výkvět umělců. Prosím tady se to hodnocení mohlo klidně odemknout hned od začátku, tohle totiž nikdo příčetný stejně nedokouká.

karloszK

karloszK (hodnocení, recenze)

Píčus, který tomuhle dá 5* je asi jen zasraný lobotom. Smetanová je ukňouraná kráva.

Sepp37

Sepp37 (hodnocení, recenze)

Teda videl som jednu scénu a uf, to je niekde medzi Bollywoodom a Wakaliwoodom.

Jarin69

Jarin69 (hodnocení, recenze)

Chválím, že Prima dala šanci nehercům. Šetřit se musí. Akorát nevím, jestli by nebylo lepší nic netočit. Ušetřilo by se víc. Těžko rozlišit, jestli je vše vina herců nebo je v tom i režije. Kdyby to viděli Cimrmani, tak by mohli sborově prohlásit "Nemají talent!"

Pierre

Pierre (hodnocení, recenze)

Ale těch chvilkovych 0 % před koncem jsem si musel vyscreenshotovat. To je zase unikát.

Teres

Teres (hodnocení, recenze)

Tak tato vlajková loď letošního podzimu ztroskotala PRIMě hned po vyplutí. Nechápu, jak mohli vůbec vsadit na Smetanu. Nejenže ji pomalu nikdo nemusí, ale ten její výkon, třebaže o sobě bez mrknutí oka hrdě prohlašuje, že je herečka, je opravdu tristní...