Eliška a Damián

Česko, 2023, 12 h 28 min (Minutáž: 58–66 min)

Emma Smetana, Robert Urban, Hana Drozdová, Anežka Rusevová, Anna Dvořáková, Jan Komínek, Petr Buchta, Milan Šteindler, Michaela Kuklová, Dana Syslová (více)

Hlavní postava Eliška žije v současnosti, ale Damián pochází z roku 1758. Díky elixíru začne Damián cestovat časem a potkává Elišku, která mu není lhostejná. A jak už to v pohádkách bývá, jejich cesta k lásce nebude jednoduchá. Oba se budou muset vzepřít svému osudu. Damián se totiž má zasnoubit s pruskou princeznou Frederikou a Eliška se zase musí starat o marmeládovnu, kterou zdědila. (TV Prima)

Diskuze

Parabot

Parabot (hodnocení, recenze)

Kdy už ta kampaň skončí. Subjektivně jede snad už tak 32 let. Přitom už z trailerů a upoutávek je víceméně jasné, že půjde o klasické soap opera peklo.

Marek06

Marek06 (hodnocení, recenze)

Podle upoutávek to vypadá, že Premiér už brzy nebude 1. nejhorší seriál :)

Nick321

Nick321 (hodnocení, recenze)

Kdyby žil můj oblíbený bavič Josef Alois Náhlovský, myslel bych si, že to je nějaký "džouk" od něj, něco ve stylu telenovela Pepinda. Zdá se, že to je myšleno naprosto vážně. Kolikpak tenhle křáp, na který nejspíš nikdo nebude koukat, asi stál.

Linaewen

Linaewen (hodnocení, recenze)

Námět totálně neoriginální a kýčovitý, nicméně Prima to propaguje jak seriál desetiletí 😀. Ani mě to nepřekvapuje, nevím ani o jednom českém seriálu u kterého bych vydržel déle, jak 6min. Takže kategorie odpad má dalšího adepta jistého.

na příspěvěk reagoval JohnnyV

Sepp37

Sepp37 (hodnocení, recenze)

Prima na to dáva upútavky ako by sa malo jednať o posledný Tarantinov film :D

na příspěvěk reagoval M+M

FoxInTheBox

FoxInTheBox (hodnocení, recenze)

Kate a Leopold z Wishe...

Postavy nesympatické, herci jakbysmet, titulní píseň otravná jak činže a už podle ukázek strašná kravina.
Silně pochybuju, že by z toho zvládli udělat něco koukatelného.

fabecc1222

fabecc1222 (hodnocení, recenze)

Za mě žhavý adept na nejhorší seriál, co kdy Prima vyprodukovala. Plus nechápu jejich logiku do hlavní ženské role obsadit někoho, kdo je u její cílovky nenáviděn. Nedivil bych se, kdyby to tak po půlce stáhli z vysílání, nebo aspoň šoupli někam do horšího času.

na příspěvěk reagoval Sabrewulf

Uživatel mattaaa smazal svůj příspěvek.

Castrator

Castrator (hodnocení, recenze)

Podle masáže na Primě to vypadá, že seriál začne každým dnem, ale oni to chystají až na podzim. 😁

Hanzek

Hanzek (hodnocení, recenze)

offlineman

Už jen ten song, co má diváky nalákat... 🤮

Nicméně i stará nádražní kurva, co dává zadarmo, si zákazníky najde...

Castrator

Castrator (hodnocení, recenze)

Nemohu se dočkat této seriálové pecky z dílny TV Prima. Jakožto zdejší expert přes kategorii sračka predikuji výsledné hodnocení pod 25 %.

Uživatel Castrator smazal svůj příspěvek.