Eliška a Damián

Česko, 2023, 12 h 28 min (Minutáž: 58–66 min)

Emma Smetana, Robert Urban, Hana Drozdová, Anežka Rusevová, Anna Dvořáková, Jan Komínek, Petr Buchta, Milan Šteindler, Michaela Kuklová, Dana Syslová (více)

Hlavní postava Eliška žije v současnosti, ale Damián pochází z roku 1758. Díky elixíru začne Damián cestovat časem a potkává Elišku, která mu není lhostejná. A jak už to v pohádkách bývá, jejich cesta k lásce nebude jednoduchá. Oba se budou muset vzepřít svému osudu. Damián se totiž má zasnoubit s pruskou princeznou Frederikou a Eliška se zase musí starat o marmeládovnu, kterou zdědila. (TV Prima)

Recenze uživatele randalll k tomuto seriálu (5)

Eliška a Damián (2023) odpad!

Zazvonil zvonec a jedné z největší Primadebility je konec. Pevně doufám, že lidé, kteří za touto s....ou stáli se poučili a uvědomili si, že takhle se to opravdu dělat nedá. Pane Urbane a paní Smetano, vy dva si teď každé ráno dejte před zrcadlem pořádnou facku, protože to co jste předváděli v různých pořadech, jen aby jste tento naprostý kýč zachránili, to byla naprostá a totální trapnost nad všechny trapnosti ... ()

Epizoda 1 (2023) (E01) odpad!

No, tak tohleto bude pěkně drahej průser ! Čekal jsem všechno, ale takového něco, to předčilo veškeré mé očekávání. Zajímalo by mě podle čeho se vybíralo obsazení hlavní představitelky ? Asi podle mizerné artikulace, koulení očima a špulení rtů, protože jinak si to vysvětlit neumím. Je otázkou času, kdy tento paskvil zmizí z hlavního vysílacího času někam na Love. ()

Epizoda 2 (2023) (E02) odpad!

Vůbec nic nemám proti panu Dvořákovi, je to sympaťák a dle mého skvělý herec. Tímto ani nemířím proti němu. Jeho hlas je však už hoooooodně profláklý a tudíž velmi lehce identifikovatelný. Takže když nám "vypráví" jako vypravěč "Bylo nebylo .." a v zápětí nás opět jeho hlas v reklamě láká na jakési hybridní čerpadla apod.  To mi připadá hodně divné a mám husí kůži. ()

Epizoda 4 (2023) (E04) odpad!

Nechal jsem se přemluvit a šel jsem do čtvrtého dílu. Fakt jsem se snažil najít něco, něco, něco co by stálo alespoň za jednu frčku. Nakonec jsem uznal, že to opravdu nejde a pokud bych ji přece jen dal, musel bych mít min. tři promile v krvi. Tento počin Primmysmetany je to vůbec nejhorší co jsem v životě viděl, a že už jsem toho viděl ... ()

Epizoda 5 (2023) (E05) odpad!

Mám návrh pro TV Primu ! Odvysílejte během jedné noci všechny zbývající díly a bude klid. A pokud se chystáte vyrobit nějaké další díly tohoto "skvělého seroše" tak vás moc a moc prosím : "NEDĚLEJTE TO !!!" ()