emkon

Tento seriál díru do světa neudělal, protože tvůrci se zde potýkali s omezeními kvůli covid-19. Scénáristicky to není dobré, je tam množství matoucích flashbacků. Celý seriál tak zachraňuje úžasný Boun v hlavní roli. Jeho postavu jsem si oblíbil hned v úvodu, protože zpočátku je tajemný jak hrad v Karpatech, rozvážný, ale vždycky má srdce na správném místě. V posledních epizodách je úžasný i vedlejší (boxerský) pár. Ten ale nedostal tolik prostoru, kolik by si zasloužil. Celkově spíše zklamání. ()

• Když v první epizodě Sun (Prem Warut Chawalitrujiwong) a Mek (Kokliang Parinya Angsanan) sedí u řeky, je v pozadí vidět výrazně žlutě nasvícený lanový most. Jedná se o most krále Rámy VIII. přes řeku Chao Phraya v Bangkoku. Most má asymetrický design s jedním 160 metrů vysokým pylonem ve tvaru obráceného Y a rozpětím delší strany mostovky 300 metrů, což jej v době svého vzniku řadilo mezi největší mosty tohoto typu na světě. Most se objevuje i v dalších seriálech, například v Sotus: The series (od r. 2016), v Tonhon Chonlatee (od r. 2020), nebo v I Promised You the Moon (od r. 2021). (emkon)