Holčička

• Francie La Petite (více)

Josef je zdrcen, když jeho syn Emanuel a jeho snoubenka Joachim zemřou při leteckém neštěstí. Pár čekal dítě od náhradní matky. (HBO Max)

John80

Pribeh zo života ,kde letecká nehoda dvoch manželov zapríčiní, že sa nedožijú ani svojho dieťaťa od náhradnej matky, ktorú vypatra otec jedného z manželov a dieťa si vezme do vlastnej starostlivosti po narodení sa od náhradnej matky 3* ()

Pink.Panther

Mám dojem, že autora nudí téma GPA, které mu nesedí, je příliš jednoduché, příliš realistické, příliš obyčejné, jako by se celý štáb jednoduše ztratil v belgických uličkách a film natočili jen proto, že se báli, že jim dojde bageta. Trvá sotva hodinu a půl a k nudě není daleko. Kromě toho se „La Petite“ zabývá mnoha společenskými nebo hlubokými tématy, ale nakonec se jich pouze dotýká, takže je vše povrchní a je důvod se ptát - nachází filmař správný odstup mezi komedií a melodramatem, aby mohl vyprávět moderní příběh transgresivního zrození? Guillaume Nicloux ze současného společenského tématu kreslí předvídatelný a konvenční film v uplakaném rodinném dramatu, který se snaží překročit televizní estetiku, i tak občas působí spíše jako telenovela na steroidech. 30% ()