V celé Velké Británii byla v poslední době zaznamenána znepokojivá aktivita nových umělých upírů, takzvaných "freaks", kteří jsou stvořeni pomocí biomechanického čipu. Organizace Hellsing, pojmenovaná podle starého britského šlechtického rodu, která si už od nepaměti klade za úkol svět od upírské hrozby chránit, se bude s tímto problémem muset velice rychle vypořádat. Naštěstí má prastarou zbraň. Jmenuje se Alucard a sám je upírem. Důvod, proč slouží lidem, je zahalen tajemstvím, stejně jako fakt, kdo a proč čipy vyrábí.

Seriál má stylovou atmosféru, která překvapí atypickou hudbou, která by se k němu za běžných okolností vůbec nehodila, a syrovostí podání. Mezi fanoušky anime je veskrze velice kladně hodnocen, již delší dobu patří mezi "must see" tituly a jeho soundtrack je bez nadsázky legendární. (ČSFD)

Diskuze

Hem.m (hodnocení, recenze)

Lyli: Chce se mi zvracet... :D :D TO nejsme já já jsem Gandalf (Už jsme se oholil, tka už nejsme gandalf no..)

Lyli (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan: Ten je kráááásnej...závidím.

Hem.m: Dyť to seš ty :-)))

Hem.m (hodnocení, recenze)

Moena: TO co jsi řekl to pdostatný a Lyliena masturbace je velmi důležitá, masturbací se dožiješ většího věku!!

Hem.m (hodnocení, recenze)

Lyli: Kdyby si vymazala tu fotku toho borce a nahradila mou, tka jasnej souhlas :D!
Tom_Lachtan: Né já jako ďábel a Lyli jako Anděl

Moena: Ahojda, ty jahůdko

Moena

Moena (hodnocení, recenze)

Prošvih jsem kromě hřmotných duchů a Lyliiny masturbace něco? :D

Hem.m (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan: A můj trhač Raťafák se menuje Bendík a co jako?.. (Méďa Béďa)

Lyli (hodnocení, recenze)

Hem.m: Ale fuj, takový řeči....

Tom_Lachtan: A je bílej?

Tom_Lachtan

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

Lyli: já jsem tvůj, to ano! HeM kecá a snaží se přebít fakt, že muj pes se menuje Mrazík  ´=oD

Hem.m (hodnocení, recenze)

Lyli: Bych ti zato dal pusu, kdyby si mě uškrtila.. :) Protože někdy bych za to byl fakt rád

Tom_Lachtan: Tak to je odhalení roku.... Já myslela, že jsi můj pes :-P

Hem.m: Tak já tě budu škrtit, a ty mě při tom můžeš obímat :-)))

Hem.m: Ty jsi moje zlato :-*

Tom_Lachtan: Lachťo, ty bejku, ty jsi zkazil Ježíška a Dědu...a ještě nenecháte nic Santovi...děs.