Reklama

Reklama

Epizody(13)

Obsahy(1)

V celé Velké Británii byla v poslední době zaznamenána znepokojivá aktivita nových umělých upírů, takzvaných "freaks", kteří jsou stvořeni pomocí biomechanického čipu. Organizace Hellsing, pojmenovaná podle starého britského šlechtického rodu, která si už od nepaměti klade za úkol svět od upírské hrozby chránit, se bude s tímto problémem muset velice rychle vypořádat. Naštěstí má prastarou zbraň. Jmenuje se Alucard a sám je upírem. Důvod, proč slouží lidem, je zahalen tajemstvím, stejně jako fakt, kdo a proč čipy vyrábí.

Seriál má stylovou atmosféru, která překvapí atypickou hudbou, která by se k němu za běžných okolností vůbec nehodila, a syrovostí podání. Mezi fanoušky anime je veskrze velice kladně hodnocen, již delší dobu patří mezi "must see" tituly a jeho soundtrack je bez nadsázky legendární. (ČSFD)

(více)

Diskuze

Hromino

Hromino (hodnocení, recenze)

Robiiik

Jo tak, ty myslíš první sérii? Inu, tam jsem fillery nesledoval, ale tu jednu hvězdu jsem srazil za honičku na Sasukeho. Ta mi přišla až zbytečně moc dlouhá.

na příspěvěk reagoval Robiiik

Saraph

Saraph (hodnocení, recenze)

Robiiik

Docela, no. Navíc jsem si myslel, že to rozvrhnou tak, aby se třetí dostalo přes konec původní série, což se bohužel nedostane.

na příspěvěk reagoval Robiiik

Robiiik

Robiiik (hodnocení, recenze)

Hem.m

Heme, běž si udělat šálek dobré kávy či čaje, uklidni se, udělej si pohodlné místečko, natáhni nožky a vychutnej si první dobrodružství Naruta-kun, a možná budeš překvapen! :P

na příspěvěk reagoval Hem.m

Robiiik

Robiiik (hodnocení, recenze)

Hromino

Já nekoukám na filery a openingy přeskakuju. A v Narutu jsem poprvé šel proti svému přesvědčení a začetl se do mangy. 

na příspěvěk reagoval Hromino

Hromino

Hromino (hodnocení, recenze)

Robiiik

Tak samotný souboj já až tolik ne, ale ten závěr v Nagatově úkrytu ano. To je IMHO jedna z nejemotivnějších a vůbec nejlepších částí Naruta.

Hromino

Hromino (hodnocení, recenze)

Robiiik

Tak fillery já nesleduju, tolik volného času a nudy zas nemám, abych se jimi prodíral. :D Naposledy jsem z fillerů viděl Chikara arc, kde opět experimentovali s animací a opět to vypadalo dost divně. Ona vůbec celá Chikara byla taková divná.

Ad děsný opening: mám na mysli tento opening. Po animační stránce: děs.

na příspěvěk reagoval Hem.m, Robiiik

Robiiik

Robiiik (hodnocení, recenze)

Hromino

No, mám na mysli hlavně filery, ale když už si to načal, ta pozdější animace je opravdu divná : / 

Jinak, nevím, jaký opening myslíš.

na příspěvěk reagoval Hromino

Uživatel Hromino smazal svůj příspěvek.

Hromino

Hromino (hodnocení, recenze)

Robiiik

Teď myslíš co konkrétně – animaci? Jop, zhruba od dob souboje s Peinem je místy opravdu dost k zblití. Vrchol? "Roztančený" opening, jestli víš, který mám na mysli.

na příspěvěk reagoval Robiiik

Reklama

Reklama