Malým městem otřese série zlověstných vražd, které se odehrají ve dnech před ostrými volbami starosty. (JasonCZ)

Mukade

Neviem či som kedy videl bláznivejšiu zlátaninu ako toto. 1* za Naomi. ........... Btw, nečudo že časť amerického národa zaútočí na Biely dom, keď sa nechajú osprostievať takýmito filmami. Potom sa im zdá realistické kadečo... LMAO ()

rollman1

A já bych tak strašně rád byl hodný. Vždyť slasher je můj nejoblíbenější subžánr. Bohužel to ale nejde. Jedná se o další, pásově vyrobený film, jichž vychází ročně desítky a tenhle je mezi nimi někde dole. To, že se tam zbytečně míchá politika přehlídnu, protože díky tomu je snímek občas jakoby vtipný, ale to, že vraha poznám po 15 minutách, nedočkám se žádného pořádného gore a mordy jsou celkem obyčejné, to prostě neodpustím. Nebyla to vyloženě nuda, vizuálně film vypadá hezky, ale radši si pusťte tohle. ()

George Stobbart

Lacnejší slasher, ktorý sa trochu zviezol na popularite Thanksgivingu, vďaka čomu sa niekde dostal aj do kín, hoci tam zďaleka nepatrí. Sadne skôr len fanúšikom tohto subžánru, ako som ja, ktorým nebude príliš vadiť, že limitovaný rozpočet i schopnosti zúčastnených sú tu viditeľné. Audiovizuálne je to v pohode; hlavne v exteriéroch film vyzerá pekne, pre niekoho môže byť oživením aj politická téma, ktorú však herci nevedia moc predať a konverzácie toho zbytočne veľkého množstva postáv pôsobia občas trápne a naivne. Kills sú však vydarené, vrahov kostým neopozeraný a že sa jeho identita čiastočne prezradí už v polovici filmu, som nečakal. Na spomínaný Thanksgiving to síce nemá, ale mne sa to páčilo. ()