Budoucnost se jeví opravdu hrozivě. Díky stále se zvyšujícímu počtu superhrdinů už na světě nezůstali téměř žádní zločinci, které by bylo možné mírnit a usměrňovat. Tato skutečnost nejvíc trápí miliardáře Lance neboli kapitána Úžasného, který tak nemá do čeho píchnout a nudí se. Aby město Champion City zažilo aspoň nějaké vzrušení, zaslouží se o propuštění obávaného gangstera Casanovy Frankensteina. To byla ale chyba. Casanova Frankenstein nelení a Lance unese. Druhořadí superhrdinové se dostávají nečekaně ke slovu. Jejich jasným cílem je osvobodit kapitána Úžasného z rukou nebezpečného šílence a zachránit celý svět. (Filmbox)

Hapretor odpad!

Velmi, velmi debilní. Nechápu některé herce, že se k tomu propůjčili. Došly jim prachy? Nemají soudnost? Nebo nemaj, co dělat? Nebo prostě nemaj mozek? ()

char_t

Blbina na volný večer. Být to o půl hoďky kratší a míň ukecané, mohlo to mít jasné tři nebo i čtyři, takhle to je ale čistý průměr. Ale že jsem ten komiksový fanda, tak tam ty tři nechám... ;) Jinak viz Galadriel nebo choze. ()

helloween93

Ujetá komedie podle komiksové adaptace od Dark Horse, kterou moc lidí nezná. Čekal jsem trapárnu a přistihl jsem se, že jsem se u filmu bavil. Jsou tam slabší místa, ale celkově to jde přežít bez újmy. Finančně to byl vyložený flop, proto si režisér tohoto snímku už neškrtnul. Shlédnuto na AMC HD. 3* ()

salamandrr

Chtěli ste ve věku 10-ti let být členem superhrdinského uskupení, tak tady máte šanci. Pan vztek (umí se naštvat a mlátit do všeho kolem), Modrý rádža (hňup v indickejch hadrech co hází vidličky), mistr rýče (trouba s rejčem a hornickou helmou), splín (prdící sralbotka s po´dovanym ksichtem), koulařka (dcera bowlingového hráče, která má otcovu lebku jako bowlingovou kouli) a někdo neviditelný, který svou schopnost neovládá...jistě byst ezapadli jako třeba geek, který mlátí klávesnicí ()

Ssoumess

Po úvodní bitce jsem si řekl: "Co to kurva....", ale pak se mi to začlo kupodivu i líbit. U některých džouků jsem se i hlasitě smál, což se mi ve filmech se Stillerem často nestává. Nápad s idotskýma superhrdinama je velice zajímavý, ale klasický kdyby... Kdyby to točil někdo jinej, kdyby k tomu někdo napsal scénář... tak by to i mohlo bejt za pět *:) nicméně musí se nechat že některý scény byly fakt nadprůměrně dobrý, např "záchrana" kapitána Awesoma, nebo konkurz na superhrdinu:) Přidávám ještě bod za Claire Forlani (protože ji tajně miluju:) 6/10 ()

Psycho.R

Mystery měn se opravdu nepove a je to věčná škoda, protože ty nápady i gagy tam jsou, ale naprosto špatně zrežírované, atmosféra je zvláštně divná a herci a pitvoří až je to nepříjemné. ()

altaica odpad!

PRO MUŽE:Lidé říkají, že jste tak úžasný, že se sám připravíte o práci. Slova, která slyším každý den a hle, von to nějakej syčák vrazil do filmu, jak kocoura do trouby. Superhrdina potřebuje superničemu, ale žádný nezbyl. Co naplat, musíme propustit Casanovu-Frankensteina, jinak je po sponzorech, po reklamách a celkově po piči. Na Rushe i Stillera jsem se těšil. Naprosto zbytečně. Očekával jsem bláznivou komedii a dostal nabubřelou nudu. Co mělo být parodií, bylo jen a jen debilitou. Škoda. Chtěl jsem se zasmát. Místo toho mi ztvrdly rysy a zřídla stolice.         PRO ŽENY A *CITLIVÉ* MUŽE: Kapitán Úžasný olepenej reklamama víc než pilot formule 1 na rozdíl od nás, citlivých chlapců, kteří své tělo pokrývají umělecky hodnotnými motivy ze salónů art studia Jacuzza, tedy tento kapitán má nejen skalní fanoušky, ale i pár konkurentů. 3 superhrdinové, kteří ze sebe v pravidelných intervalech dělají totální superblbce mu už šlapou na paty.” S rýčem jsi lepší než kdokoliv jiný, ale to z tebe nedělá superhrdinu. Jsi dobrý otec a dobrý manžel, ale nic víc” – no není nad slova podpory od černé brikety, která se díky vaší rychlosti na speedu stala vaší ženou. Druhý bydlí s maminkou a třetí – hm, škoda slov. Nápad dobrý, obsazení výborné, provedení hrůza, vemte si raději, madame, něco na štrykování, pobavíte se víc. Komedie bez vtipu a nápadu je trapná jak těhotnej puding. Ten Giga.          HLÁŠKA:Kapitáne Úžasný, byl jste, smím-li to tak říci, úžasný.// Zaznamenejte, že oficielně začalo slyšení o propuštění na čestné slovo.// Varlata mi natékají, nemůžu dýchat, nemůžu dýchat.// Co za blázna, vyhazuje do vzduchu blázinec.// Eddie, až se vrátíš, už tady nebudu. To je riziko, které musím nést. Jinak bych se možná neměl kam vrátit. ()

josieaddms odpad!

Ani jsem to nedokoukala. Hloupé, nechutné, nezábavné a hlavně až nečekaně ABSOLUTNĚ NEVTIPNÉ! Po hodině dvacet kdy nepřišel ani jeden vtip jsem to už zabalila. Přitom to mohlo být zajímavé, parodie na superhrdiny, celkem i pár zajímavých herců (Myslím Rushe, Garofalo, Azariu...) ale je to naprosto příšerné, a má to samé stupidní nápady. Pro děti nedětské, pro dospělé nevyspělé. Zkrátka nepoužitelné. ()

The7Miki

Vzpomněl jsem si, že jsem tenhle film kdysi viděl, a tak jsem prahnul po znovuzhlédnutí. Mystery Men nezklamali. Skvělá parodie na jakýkoliv hrdinský film. Ben Stiller je naprosto úžasný stejně jako G. Rush a jeho manikúra. Champion city je skvělé pozadí pro tuhle partu superhrdinů/zoufalců a má takový až gothamovský nádech. Existuje taky teorie, že sám Tim Burton režíroval tenhle snímek, ale v půlce natáčení opustil, ale to jsou jen dohady na internetu. ()

elimS

25% - komentář 20ti slovy: Nápad dobrý...přitroublá skupinka superhrdinů s hvězdným obsazením, ale po 30 minutách hotovo...zbytek dloooouhý a prázdný balast. Sestříhat, zkrátit a šlo by to. ()

Bigfuckman

Obsazení bylo víc než dobré. Ben Stiller, William Macy, a prďoch Slezina (můj nejoblíbenější) v čele s Maguou to jsou opravdu superheroes. Dějové film, ale trošku pokulhává. Dalo se z toho myslím vycucat víc. ()

Van Damme bez Seagala

Van Damme bez Seagala