Hrají
Nina Ruslanova
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Slzy padaly (1982)
Vzhůru k nebesům (1991)
Zítra byla válka (1987)
Igor Klass
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Žila-byla odna baba (2011)
Začátek neznámé éry (1967)
Divoký lov krále Stacha (1979)
Vsevolod Šilovskij
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Žila-byla odna baba (2011)
Interděvočka (1989)
Překladatelka (2006)
Baadur Culadze
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Nebuď smutný (1969)
Priključenija Buratino (1975) (TV film)
Když padá listí (1966)
Marija Barabanova
Ruské impérium
Nejlepší filmy:
Zakletá nevěsta (1939)
Až naprší a uschne... (1985)
Kocour v botách (1958)
Natalja Kračkovskaja
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Čipollino (1972)
Místo akce neměnit! (1979) (seriál)
Ivan Vasiljevič mění povolání (1973)
Rimma Markova
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Okraina (1998)
Křídla (1966)
Pokrovskije vorota (1982) (TV film)
Igor Vorobjov
Nejlepší filmy:
Zoluška (2012)
Fartovyj (2006)
Muž z bulváru Kapucínů (1987)
Jevgenij Moskaljov
Nejlepší filmy:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Rys na stopě (1982)
Takaja žestkaja igra - hokkej (1983)
Michail Kokšenov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Garáž (1979)
Osvobození II - Průlom (1970)
Karpaty, Karpaty (1976)
Stanislav Sadalskij
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Vzhůru k nebesům (1991)
S novym godom, mamy! (2012)
Místo akce neměnit! (1979) (seriál)
Nikolaj Smorčkov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Vojna a mír (1965)
Vojna a mír III: Rok 1812 (1967)
Vojna a mír IV: Pierre Bezuchov (1967)
Lev Borisov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Osud člověka (1959)
12 stuljev (1977) (seriál)
Balada o vojákovi (1959)
Georgij Kulikov
Nejlepší filmy:
Jeřábi táhnou (1957)
Karnevalová noc (1956)
Čisté nebe (1961)
Konstantin Karelskich
Ruské impérium
Nejlepší filmy:
TASS je zplnomocněn prohlásit... (1984) (seriál)
Jervand Arzumaňan
Sovětský svaz
Nina Maslova
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Ivan Vasiljevič mění povolání (1973)
Afoňovo zmoudření (1975)
Veronika Izotova
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Kin-Dza-Dza! (1986)
Nejkouzelnější a nejpřitažlivější (1985)
Osamělá plavba (1985)