Režie:
Wade KonowalchukHudba:
Jeremy SweetHrají:
Mindy Cohn, Chris Marquette, Rodger Bumpass, Lauren Tom, Shawn Pyfrom, Andrew Lawrence, Bryton James, Sam Saletta, Carolyn Lawrence, Estelle Harris (více)Série(2) / Epizody(52)
Obsahy(1)
Animovaný seriál "Třída číslo 402" byl natočen na motivy knížky "Gracie Gravesová a děti ze třídy 402". Přirozeným vůdcem třídy je zrzavá dívka Nancy. Ona a její spolužáci (Jessie, Arthur, Freddie, Polly aj.) vyvádějí samé nezvednosti, kterými zlobí nejen svou třídní učitelku Gravesovou, ale také rodiče a ostatní žáky školy. (kamisu)
(více)Hrají
Mindy Cohn
USA
Nejlepší seriály:
Třída číslo 402 (1999) (seriál)
Sběratelé kostí (2005) (seriál)
Průměrňákovi (2009) (seriál)
Chris Marquette
USA
Rodger Bumpass
USA
Nejlepší seriály:
Invader ZIM (2001) (seriál)
Batman (1992) (seriál)
SpongeBob v kalhotách (1999) (seriál)
Lauren Tom
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Rick a Morty (2013) (seriál)
Přátelé (1994) (seriál) - herec, a.z.
Shawn Pyfrom
USA
Nejlepší seriály:
Ze Země na Měsíc (1998) (seriál)
Ellen (1994) (seriál)
Zelenáč (2018) (seriál)
Andrew Lawrence
USA
Nejlepší seriály:
Castle na zabití (2009) (seriál)
Třída číslo 402 (1999) (seriál)
Sběratelé kostí (2005) (seriál)
Bryton James
USA
Nejlepší seriály:
Young Justice (2010) (seriál)
Star Wars: Příběhy rytířů Jedi (2022) (seriál)
Třída číslo 402 (1999) (seriál)
Sam Saletta
USA
Nejlepší seriály:
Třída číslo 402 (1999) (seriál)
Tatík Hill a spol. (1997) (seriál)
Pohotovost (1994) (seriál)
Carolyn Lawrence
USA
Nejlepší seriály:
Moral Orel (2005) (seriál)
SpongeBob v kalhotách (1999) (seriál)
Třída číslo 402 (1999) (seriál)
Estelle Harris
USA
Nejlepší seriály:
Futurama (1999) (seriál)
Looney Tunes: Úžasná show (2011) (seriál)
Třída číslo 402 (1999) (seriál)
Marsha Clark
Nejlepší seriály:
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
Nepolapitelná Tracy (1986) (seriál)
Veselé obludy (1994) (seriál)
Edie McClurg
USA
Nejlepší seriály:
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
Normálka (2009) (seriál)
Život s Louiem (1995) (seriál)
Lori Alan
USA
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
Hříšníci (2011) (seriál)
Debi Derryberry
USA
Nejlepší seriály:
Život s Louiem (1995) (seriál)
Dinosaurek Dink (1989) (seriál)
Veselé obludy (1994) (seriál)
A.J. Henderson
Kanada
Nejlepší seriály:
Třída číslo 402 (1999) (seriál)
Hvězdné hádky (2004) (seriál)
Čaroděj ze země Oz (1987) (seriál)
Pauline Little
Nejlepší seriály:
Třída číslo 402 (1999) (seriál)
Hvězdné hádky (2004) (seriál)
Rekrut (2022) (seriál)
Janyse Jaud
Kanada
Nejlepší seriály:
Reboot (1994) (seriál)
Příběhy Toma a Jerryho (2006) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Carrie Finlay
Kanada
Nejlepší seriály:
Třída číslo 402 (1999) (seriál)
Marsupilami (2000) (seriál)
Arthur (1996) (seriál)
Colleen O'Shaughnessey
USA
Nejlepší seriály:
Avengers: Nejmocnější hrdinové světa (2010) (seriál)
K.O. OK! Prostě koukej (2017) (seriál)
Třída číslo 402 (1999) (seriál)
Patricia Rodríguez
Nejlepší seriály:
Třída číslo 402 (1999) (seriál)