Když si myslíte, že máte ve všech směrech skvěle našlápnuto a nic vás nezastaví, tak se většinou hodně pletete. Ambiciózní korporátní zaměstnanec Aleš (Jakub Prachař) je svým narcistickým šéfem (Alexander Bárta) místo povýšení přeložen do nejhoršího firemního oddělení - do call centra. Tam velice rychle musí přijít na to, jak spolu s potrhlou konspirátorkou Marcelou (Petra Polnišová), neurotickým nihilistou Michalem (Vojta Kotek), vzorňačkou Jitkou (Anna Polívková) a dalšími bizarními kolegy vytvořit sehranou partu. Jen tak může během teambuildingového víkendu porazit bývalé kolegy, zachránit své nové oddělení před zrušením a hlavně najít ztracenou sebeúctu. (Cinemart)

Anayka

Výprava není vůbec špatná a s tématem se dokáže ztotožnit snad každý, kdo se někdy kolem korporátu motal. Škoda, že to - jak už to u současných českých komedií bývá - pohřbí trapný sexistický humor za každou cenu. ()

John80

Príjemná oddychovka s hviezdnym obsadením  Českých a slovenských hercov a ich Teambuildingovy víkend na ktorom zažijú veľa srandy ale aj naučia sa sebaúcty 3* ()

siloalampa

Bol som prinútený ísť do kina a tak plné kino som nevidel ešte nikdy. Pre bežných konzumných brojlerov je to asi pecka, tretiu hviezdu dávam režisérke za vyjadrenie, ktoré som postrehol niekde v TV - sama je si dobre vedomá, čo vytvorila a mal som z toho pocit, akoby sa chcela ospravedlniť sama sebe. Ak nepotrebujete a nevyhľadávate "pridané hodnoty", máte rady Prachařa, Polnišovú , či Evelyn, pravdepodobne ste za posledných pár rokov nič lepšie nevideli... ()

sykyntosh

Něco mezi lobotomií a výtěrem. Už podle traileru jsem od toho nic moc nečekal, ale výsledný produkt mě přeci jen překvapil - negativně. Vážně naprosto hloupý scénář (přičemž samotný námět je poměrně plodný a vlastně i dobrý), který je cílený pravděpodobně na pacienty neurochirurgické kliniky Fakultní nemocnice Brno. Je sice pravda, že druhá polovina byla o něco málo koukatelnější, ale pořád se jednalo o jakousi parodii na Americké komedie, ovšem okořeněné o největší české stereotypy a woke témata. Herci se také moc nepředvedli. Většina z nich hraje naprosto karikaturně, jako například Anna Polívková, která je tímto hereckým "umem" už skoro proslulá, ale třeba od Vojty Kotka jsem čekal mnohem víc. Můžu ocenit alespoň vtip s Harrym Potterem. Ve výsledku to mohu ohodnotit jednou hvězdou za občasnou snahu a druhou hvězdou za prsa Justýny Zedníkové. ()

Ivo odpad!

Už samotný výše uvedený popis obsahu díla zněl velmi lobotomile a nešlo odolat. A výsledek vskutku nezklamal! Jak poradil kamarád - ideální je si při sledování roztírat jogurt po ksichtě a srkat ho nosem. Ok, osvědčilo se, jdu se umýt. A hlavně "najít ztracenou sebeúctu" po průchodu tímto bublajícím dementálním hnojištěm. Vypadá, že oslnivá domácí trilogie Jackpot - Banger - Týmbildink je tímto úspěšně umělecky dovršena. Vzorňačka Jitka však dává hvězd pět a neurotickému nihilistovi zbortil se svět. ()

rublik05

Jedeme na teambuilding je klasickým případem filmu, který vás buď zaručeně odradí, anebo si ho zamilujete díky jeho jednoduchosti a bezprostřednosti. Já osobně patřím do té druhé skupiny, bláznivé komedie mám moc rád, takže mi jednodušší styl humoru vůbec nevadil, snímek se mi celkem trefil do nálady, líbila se mi příjemně odlehčená atmosféra, oceňuji i svižné tempo, hluchých míst je tím pádem absolutní minimum. Z herců mě nejvíce bavil výborný Vojta Kotek, tomu jeho role opravdu sedla jak prdel na hrnec a i on si ji očividně velmi užíval, pobavili mě ale i ostatní herci, ať už třeba praštěný Robin Fero, slušňák Jakub Prachař, dezolátka Petra Polnišová nebo geniální Brňáci, ti taktéž neměli chybu. Celkově mi to přišlo jako něco na styl loňského Invalidy, taky taková blbost, kdy prostě vypnete hlavu a jen se bavíte. Pokud divák na tohle přistoupí a sedne mu styl humoru, Jedeme na teambuilding by ho v žádném případě urazit neměl. Když se nad tím tak zpětně zamyslím, už si ani nepamatuju, kdy naposledy mě česká (československá) komedie tak pobavila. Palec hore, Brno forever. 7/10. ()

ForGump odpad!

Esence toho nejhoršího z českých porevolučních komedií, má to zběsile idiotský děj, nevtipné postavy s nevtipnými dialogy, spousta trapných stereotypních vtipů a do toho všeho se pak zjeví Michal David. Bylo mi z toho filmu celkem nevolno. Úvodní vzkaz tvůrců, že se neztotožňují s dějem a jeho postavami mi pak přišel skutečně nejabsurdnější. Na druhou stranu zase aspoň řekli, že jim jde hlavně o smích hloupých díváků a jejich money, a že se povedlo jak jsem slyšel. Bohužel ten způsob je fakt přízemní a nechutný. Navíc velmi špatně a levně natočený s klasickými herci těchto filmů. Tak co tu máme dále? Že by Aristokratka? 10% ()

Trixinka

Co tohle bylo? Nemůžu uvěřit vlastním očím, že tohle opravdu někdo natočil, že na tohle a za tohle někdo dal tvůrcům peníze, a už vůbec nemůžu uvěřit tomu, že do tohoto "veledíla" vlezli Polívková a Kotek. Něco tak příšerně trapnýho, vulgárního, blbýho a místy až diváky ponižujícího jsem dlouho neviděla. Jednu jedinou malinkatou hvězdičku dávám za postavu Michala Davida v podání Vojty Kotka. Jinak na tuhle hrůzu chci rychle zapomenout. Brrr. ()

Hellierer

Typická česká lidová komedie aneb humor a zábavu nehledej. Oproti (ještě horší) konkurenci je třeba ocenit kameru a ozvučení na nějaké úrovni, ale na ucházející (nebo nedej bože zábavný) film to nestačí. ()

marek86

Film sám o sobě je ptákovina, ale je tam tolik scén, kdy jsem se opravdu hodně zasmál a pobavil, že musím dát 4 hvězdy. Narovinu Jakub Prachař je prostě skvělej komik. ()

E lan

Chtěl jsem si u filmu odpočinout a tak mě to vlastně sedlo. Rozhodně se nejedná o kanonádu vtipný situací, ba vlastně scénář asi neexistoval, ale herci si to evidentně užili. Takže zapomenuto hned druhý den ráno, ale moc mi to vlastně nevadí… ()

mira.l odpad!

Koukám, že asi budu muset opravit (zvednout) hodnocení u řady českých filmů posledních let, ke kterým jsem se nezachoval úplně přívětivě, protože takovou píčovinu jako tohle jsem už dlouho neviděl. Strašný od začátku do konce. ()

Likan7

Čekal jsem fakt strašnou sra*ku, ale tak špatné to nebylo a několikrát jsem se fakt zasmál. Hlavně díky skvělému Kotkovi, který toho nihilistu jede skvěle. Bavila ale i Polívková, občas Prachař. Je tu sice tuna nepovedených vtipů, které spíš přeskočí do trapna, ale dost scén je vyloženě povedených. ()

masekjc

Jako totální úlet a chvilku mi trvalo než jsem se dokázal přepnout na stejnou vlnu, ale nakonec jsem se skvěle bavil. ()

kachie odpad!

Fuha, prisahám, že som sa nezasmiala ani jediný raz. Dokonca mi ani nepohlo kútikmi. Kameňáky sú popri tomto priam oscarové. Tak umelý a neprirodzený film, že ešte aj dobrí herci tu hrajú zle. Reklama na prací prášok má väčšiu výpovednú a umeleckú hodnotu ako toto... Hrozná strata času, cca od tretiny som to začala pretáčať, aby som nehodnotila niečo, čo som nevidela. Inak by som to rovno vypla a nikdy sa k tomu nevrátila.... Pritom som sa tešila na spracovanie tak vďačnej témy ako je korporátny život, ktorý by mohol inšpirovať skečmi na 9 sérií seriálu.... ()