Když si myslíte, že máte ve všech směrech skvěle našlápnuto a nic vás nezastaví, tak se většinou hodně pletete. Ambiciózní korporátní zaměstnanec Aleš (Jakub Prachař) je svým narcistickým šéfem (Alexander Bárta) místo povýšení přeložen do nejhoršího firemního oddělení - do call centra. Tam velice rychle musí přijít na to, jak spolu s potrhlou konspirátorkou Marcelou (Petra Polnišová), neurotickým nihilistou Michalem (Vojta Kotek), vzorňačkou Jitkou (Anna Polívková) a dalšími bizarními kolegy vytvořit sehranou partu. Jen tak může během teambuildingového víkendu porazit bývalé kolegy, zachránit své nové oddělení před zrušením a hlavně najít ztracenou sebeúctu. (Cinemart)

Petbrab

Já to koukal v Kinobuse, takže davový efekt působil, a docela jsem se smál. Koukat na to doma, tak by to tak vtipné asi nebylo. ()

ArdeliaLortz

Hele, já vím, že jsou Slováci trochu paka, ale Ríšu Autnera ( i když má ramena jak sešlapanej rejč) bych zdolávala dokola pořád a pořád jak Lomnickej štít. Jinak teda film fekál jak hovado, místy i vtipný. Mladej Čermák husťák největší 😃 ()