Kiki-Jiki

Mám dát odpad! za to, jak to bylo trapné, nebo 4 hvězdy za to, jak to bylo vtipné? Víc než u filmu jsem se ale pobavil u velice vtipné D-FENSovo recenze, kterou každému doporučuji. Je opravdu mnohem zábavnější než samotný film. Jako malá ukázka poslouží první odstavec: Zemský jádro se přestalo točit. To vyvolalo různé potíže na zemském povrchu, který je pro účely filmu redukován na Spojené státy severoamerické. EMG erupce se bohužel nedaly svést na nějakého ideového nepřítele a vyřešit vojenskou okupací jeho země za účelem instalace demokracie. U.S vláda se tak rozhodla použít osvědčený recept na všechny problémy, a to sice atomovou bombu. Ta se k jádru dopraví speciální sondou, odpálí, asi jako když chcete vykouřit krtka (= vyhnat ho kouřem) a dáte mu do díry doutnák, a po výbuchu dodá jádru energii sbalenou na cesty. Je nám to všem jasný? pokračování ()

DjMetal

Super namakany sci-fi film. Strasne sa mi pacia taketo zanre...Koniec sveta kvoli tomu ze zemske jadro prestane fungovat a musia vytvorit za extremne kratky cas a za extremne peniaze ´´lod´´ , ktora ich dopravi ku Jadru.Vzdy sa musi najst nejaky srac na palube ,ale vzdy ho ukludnia :D..... Rad by som si pozrel aj nejake pokracovanie ak by bolo alebo nejaky podobny film....9/10 ()

Dantte..

Jediný důvod proč jsem se na ten film vydržel dívat až do konce bylo, že v televizi právě nic jiného nešlo a já byl tak vysmátý z každé druhé scény, že jsem myslel, že je to parodie na Armagedon. Na konci filmu jsem jen kroutil hlavou jak mohl vzniknot tak strašně směšný a vyloženě labilní film jako je Jádro. No a samozdřejmě my nejde do hlavy co tam dělá Hilary Swank. 15 % "end" ()

Rodin

Strašná blbost, v níž Aaron Eckhart září, jako dvoumetrové hovínko v trávě. Ti by se mohli s Kutcherem vzít za ruce a vyrazit na radnici. Já tedy nechápu, proč ho někdo vůbec do nějakého filmu obsadí, a potom ještě proč se účastnila téměř všude skvělá Hilary. Opravdu neuvěřitelně pitomé, až srandovní. A dokonce ani nechybí tradiční WOW, SUPER AND GREAT řídícího střediska, jen ten vítězný doutník, v ten jsem doufal a ono nic. 35%. ()

TedTonks

I přes pár fantasmagorických nesmyslů jako například přistání raketoplánu v kanálu a unoptium (či jak se ten nezničitelný prvek jmenuje) mě tenhle film docela chytl. Ale vážně, přistát raketou v řece? O.o ()

Kinpr

Některé triky jsou pravdu tak strašné, že by se ani do seriálu nehodily. Přesto mě Jádro mile překvapilo. A myslím, že zase tak špatné to rozhodně není. A navíc obsazení není vůbec k zahození. Chce to vypnout mozek a jen se bavit. ()

sWONDER

Niekto ma veľmi bujnú fantáziu. Nebolo to až také zlé ale viac ako 2* si to určíte nezaslúži. Dosť mi to pripomínalo Armageddon, ibaže je to o triedu slabšie. Triky možno aj o dve. Pozerať iba ak naozaj nič iné nie je! Keď už, tak vypnúť úplne mozog : ) ()

Knor

Nenáročná blbůstka. Obsazení je fajn, efekty jsou povedené a když se nad tím nějak moc nešpekuluje tak je to nakonec jednoduchej zábavnej filmeček. ()

knihovna

Tak lidstvo už může i za to, že se neotáčí zemské jádro - no tak to si dost fandíme. Jinak naprostá tutová akční slátanina, která obchází fyzikykální, ekonomické i sociální zákony a zákonitosti. Ale jinak bylo to barevný, pořád se tam něco dělo, Hillary vypadala jako člověk co víc si přát. ()

elimS

40% - komentář 20ti slovy: Klasika...katastrofa -> sestavení týmu -> větší katastrofa -> záchrana země. Hloupoučké, béčkové efekty, bez pořadného napětí a vrtací část spíš taková "vtipná". +++ SPOILER 20ti slovy: Zemské jádro se "pokazilo" a partička v čele s "učitelem" ho jedou opravit několika atomovkama, ikdyž jich pár zemře. Nakonec je zachrání velryby :D ()

PlysovyMacko

Napriek tomu, že film není založený na vede, veľmi ma bavil. Neopozerane prostredie zemského jadra a loď plávajúca magmou,  čo vydrží neuveriteľne obrovský tlak. Je to dobrodružné, akčné aj hrdinské. Najlepšia postava doktor Zimsky. ()

Talita1

Námet o zlyhávaní magnetického poľa Zeme je zaujímavý. Hneď v úvode kamera sníma splašené kŕdle vtákov i zmätok v Londýne. Neskôr zase silné blesky ničia Rím. Vedecké nepresnosti som neriešila, zvlášť, keď sa na scéne objavil modrooký Aaron Eckhart ako geofyzik. Na pomoc prichádza aj astronautka Hilary Swank so svojím tímom. Mimochodom ten účes jej veľmi pristal. Na záver ešte highlight, keď Hilary dá v eufórii pusu Aaronovi. No škoda, že tej romantiky tam nebolo viac. Výborné. ()

Pochtli

Tak praštěnej nápad jsem uz dlouho neviděl, někdo asi spadl na hlavu.. Ale hlavne pro geology a fyziky je to skvělá parodie na všechny možný fyzikální zákony... ()

Amadeo

Dobrý nápad, jednoduchá línia, len to chcelo viacej akšn a menej amerického happyendu. Ale pozerať sa to dalo. ()

Arccos

Vsichni asi vime, ze Jadro je od zacatku az do konce sledem vedeckych a technickych nesmyslu. Ale urcite to na me zafungovalo lip nez pateticky Armageddon. V kazdem pripade jsem cekal, ze to bude mnohem horsi. ()

Toustovač

Já proti tomuhle filmu vlastně nic moc nemám. Kdyby se jen proboha nebral vážně! Při "prezentaci se sprejem" jsem se musel hodně přemlouvat, abych zůstal sedět. Tradiční schéma amerických katastrofických filmů, tzn. "vyhodíme to do vzduchu", totiž jinak překvapivě funguje. ()

Zadri

Je neuvěřitelné, že jsem to dokoukal až do konce, protože vím, že u filmů tohoto typu je vždy druhá polovina horší. Ještě teď se usmívám nad nereálností mnoha scén. Proč tedy dávám tři hvězdy. Mně se prostě ten nápad jet s vláčkem k jádru a roztočit ho jako káču líbil. ()