Reklama

Reklama

Komedie nebo také rodinný film. Tak by se dal charakterizovat snímek režiséra Stana Dragotiho o jednom univerzitním fotbalovém týmu, který se po letech slávy ocitl v krizi a přirozeně se chce dostat zpět na špici celé ligy. Fotbalový veterán, ztvárněný Scottem Bakulou, je poslední možností, jak dostat slavné "Pásovce" zpět na vrchol. (Peci)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (7)

Derek 

všechny recenze uživatele

priemerna komedia a bande outsiderov ktory nasli sami seba a dokazali ukazat co v nich je v najdolezitejom zapase. je to z 91he ale citit z toho 80te roky. slusne herecke obsadenie (mlady schneider a bateman) a rocky-ovska hudba od contiho. z rovnakeho obdobia a podobneho mam radsej "major league" i ked sa jedna o iny sport... ()

Reklama

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Neumím šišatý míč hodit, chytit ani nakopnout a také mne vůbec nebaví sport, jehož smyslem je přizabít co nejvíc protihráčů. To však nic nemění na tom, že filmům se sportovní tématikou fandím a tento není výjimkou. Sestava univerzitního fotbalového týmu je totiž skutečně skvělá - ragbista, fotbalistka, zmatená dvojčata, profesor či Marlboro Man z farmy. S takovým základem se určitě dalo něco pořádného vytvořit a tak je škoda toho nánosu klišé či notoricky známých situací, které skvěle rozběhnutý útok zakončily ztrátou šišky tak 50 yardů od touchdownu. ()

anderson 

všechny recenze uživatele

Univerzitný tím amerického futbalu, vďaka podvodom a korupcii, príde o značné množstvo hráčov a trénera. Šéf univerzity preto najme poctivého kouča a ako to už tak býva, ten si vyberie nový tím, zložený z kadejakých exotov. Víťazstvo v kvalifikačnom zápase ich samozrejme neminie. Podpriemerná športová komédia, ktorá je zaujímavá najmä pre fanúšikov Scotta Bakulu, ktorý - bohužiaľ pre neho - mal šťastnejšiu ruku pri výbere televíznych, než filmových úloh. (4.1.2021) ()

Galerie (21)

Reklama

Reklama