V postapokalyptickém světě se tým vědců snaží najít lék na smrtící houbový organismus. V cestě jim ovšem stojí rozsáhlé lesy Švédska a ozbrojený gang, který má jiné zájmy, než záchranu celého lidstva. (PetriK12)

DJMaroko

Snaha byla za odvahu dva body. Film místy nabírá svižné tempo a vůbec se nezaobírá nějakými detaily nebo logikou (což je i možná dobře), kamera je otřesná. 88 minut opravdu stačilo jako jednohubka. Celé mi to přijde jako prvotina studentského filmu. ()

__:krux:__

Tak tohle je fakt něco. (post)Apo film s houbou opravdu není film With All The Gifts. Každý čtyři minuty mi šestkrát vyskočí: proč to dělá? co má za lubem? odkud se tu vzal? No prostě zkráceně řečeno, příliš mnoho WTF za minutu. Víc netřeba. Je to nesmysl a není to ani vtipný a pravděpodobně to prošlo nějakým tvrdším sestřihem, takže někdy na sebe scény navazují opravdu divně. A jindy tam je zase scéna, kterou bych vyhodil hned. Končím, je to naprostá kravina a ztráta času. ()

pornogrind

Mám celkem slabost pro postapo filmy ale tohle je jeden z nejslabších postapo filmů co jsem za poslední dobu viděl. A přitom to podle obsahu zas tak blbě neznělo. Chtělo by to herce kteří umějí líp hrát a mají alespoň nějaký charizma. Rozhodně by to taky chtělo víc rozvinout příběh + přidat víc akce které tu bylo hodně pomálu a když už přišla tak za moc nestála. O nějaké atmosféře či napětí snad nemůže být ani řeč. Na to, že pod režií, kamerou a scénářem jsou podepsaní(vždy) čtyři lidé je to hodně velká bída. 1hvězda ()

Thomas_xxxxx

Strašná nudná blbosť. Jediné, čo si z toho filmu pamätám, je to, že to bolo o nejakej smrtiacej hube. A druhú polovicu som už ani nevedel vnímať. Ešte že tá stopáž bola prijateľná. ()

• Po skončení závěrečných titulků následuje ještě jedna krátká scéna. (pornogrind)