V postapokalyptickém světě se tým vědců snaží najít lék na smrtící houbový organismus. V cestě jim ovšem stojí rozsáhlé lesy Švédska a ozbrojený gang, který má jiné zájmy, než záchranu celého lidstva. (PetriK12)

DJMaroko

Snaha byla za odvahu dva body. Film místy nabírá svižné tempo a vůbec se nezaobírá nějakými detaily nebo logikou (což je i možná dobře), kamera je otřesná. 88 minut opravdu stačilo jako jednohubka. Celé mi to přijde jako prvotina studentského filmu. ()

pornogrind

Mám celkem slabost pro postapo filmy ale tohle je jeden z nejslabších postapo filmů co jsem za poslední dobu viděl. A přitom to podle obsahu zas tak blbě neznělo. Chtělo by to herce kteří umějí líp hrát a mají alespoň nějaký charizma. Rozhodně by to taky chtělo víc rozvinout příběh + přidat víc akce které tu bylo hodně pomálu a když už přišla tak za moc nestála. O nějaké atmosféře či napětí snad nemůže být ani řeč. Na to, že pod režií, kamerou a scénářem jsou podepsaní(vždy) čtyři lidé je to hodně velká bída. 1hvězda ()

__:krux:__

Tak tohle je fakt něco. (post)Apo film s houbou opravdu není film With All The Gifts. Každý čtyři minuty mi šestkrát vyskočí: proč to dělá? co má za lubem? odkud se tu vzal? No prostě zkráceně řečeno, příliš mnoho WTF za minutu. Víc netřeba. Je to nesmysl a není to ani vtipný a pravděpodobně to prošlo nějakým tvrdším sestřihem, takže někdy na sebe scény navazují opravdu divně. A jindy tam je zase scéna, kterou bych vyhodil hned. Končím, je to naprostá kravina a ztráta času. ()

Thomas_xxxxx

Strašná nudná blbosť. Jediné, čo si z toho filmu pamätám, je to, že to bolo o nejakej smrtiacej hube. A druhú polovicu som už ani nevedel vnímať. Ešte že tá stopáž bola prijateľná. ()

• Po skončení závěrečných titulků následuje ještě jedna krátká scéna. (pornogrind)