sml41

Keď začal „humbuk“ okolo Milli Vanilli, ja som vtedy vyrastal na Tublatanke, čiže pre mňa boli títo típci iba dvaja buzeranti poskakujúci v elesťákoch, ktorý v podstate okrem toho, že nevedeli spievať ešte aj asynchrónne tancovali. Tuším ich uvádzal ešte "Meky" aj v Rhytmicu. Segra ich plagáty mala vylepene po stene no pre mňa boli iba vhodným terčom pre šípky. Pamätám si, keď ta mediálna bublina okolo nich spľasla a sklamaný fanúšikovia nechali zvalcovať ich "hudobne dielo". Tento najväčší hudobný podvod len čakal na sfilmovanie a myslím, že je po všetkých stránkach dokonalý čo sa dosť čudujem kedže ide  nemeckú produkciu. Bolo prijemne si zaspomínať... odporučam pozrieť si aj dokument Milli Vanilli, kde je zreteľne poznať kto bol v tomto biznis hudobnom podvode najväčši podvodnik a kto obeť. ()

KarlN

Nemůžu jinak, než plných pět hvězd...nejen kvůli realitě filmu, jíž se skutečně podařilo tvůrcům vytvořit...nejen kvůli vzpomínkám, v té době jsem žil, a nejen pro ten pocit, který mi tenhle snímek vrátil...ale nejspíše pro naprostou podobu a výkon obou hlavních představitelů, díky nimž jsem byl vtažen do děje jako málokdy. Uznání a respekt všem, kteří tohle dokázali...potlesk a doporučuji. Dle mého, kvalitou snímek obstojí bez problémů i při srovnání s Bohemian rhapsody a dalšími podobnými biografickými kousky. Tohle se jen tak nevidí. ()

rigby

Parádní film natočený s velkým citem pro hudbu, živou kameru a akci. Vlastně je to jeden úchvatný videoklip, i když ne pořád zní muzika. A ani mi nevadí, že tuhle muziku jsem ve své džínsové době s dlouhými vlasy nesnášel. Historii tohoto smutně proslulého projektu znám a jen mi potvrdil, že je lepší poslouchat metal nebo písničkáře s kytarou. Ale tenhle film jsem si užíval, i když závěr už je takový rozplizlý. ()