Epizody(8)
-
Alte Geister (E01)
-
Pulver (E02)
-
Blindgänger (E03)
-
Flut (E04)
-
Blutlinie (E05)
-
Der große Jäger (E06)
-
Narben (E07)
-
Wolf und Schaf (E08)
Obsahy(1)
Na hranici Nemecka s Polskom, v jednej Bohom zabudnutej dedinke s názvom Oderbruch, nájdu dvaja rybári obrovskú hromadu mŕtvych ľudských, ale i zvieracích tiel. Tento nález privedie dokopy k opätovnému stretnutiu bývalú policajtku Maggie Kring (Karoline Schuch) a detektíva Rolanda Voita (Felix Kramer) po viac ako dvadsiatich rokoch. Avšak situácie odkrývajúcu skutočnú povahu nálezu začnú byť pre oboch hlavných hrdinov veľmi osobné. (sochoking)
(více)Hrají
Karoline Schuch
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Oderbruch (2023) (seriál)
Temný les (2020) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Felix Kramer
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál)
Berlínští psi (2018) (seriál)
Oderbruch (2023) (seriál)
Lucas Gregorowicz
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
The Promise (2011) (seriál)
Průsmyk (2019) (seriál)
Julius Gause
Německo
Nejlepší seriály:
Oderbruch (2023) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Stefan Weinert
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Oderbruch (2023) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Binny a duchové (2013) (seriál)
Winfried Glatzeder
Polsko
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál)
Oderbruch (2023) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
André Hennicke
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Královna višní (2004) (seriál)
The Team (2015) (seriál)
Hexen - Magie, Mythen und die Wahrheit (2003) (seriál)
Axel Moustache
Rumunsko
Nejlepší seriály:
Oderbruch (2023) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Robert Glatzeder
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Oderbruch (2023) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Jan Krauter
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Bauhaus – Nová doba (2019) (seriál)
Oderbruch (2023) (seriál)
Berit Künnecke
Nejlepší seriály:
Oderbruch (2023) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Alix Heyblom
Nejlepší seriály:
Oderbruch (2023) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Aleks Kurdzielewicz
Nejlepší seriály:
Oderbruch (2023) (seriál)
Jan Hrynkiewicz
Polsko
Nejlepší seriály:
Učitel (2016) (seriál)
Král Varšavy (2020) (seriál)
Oderbruch (2023) (seriál)
Torsten Ranft
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Oderbruch (2023) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Lina Wendel
Nejlepší seriály:
Kleo (2022) (seriál)
Oderbruch (2023) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Liliom Lewald
Nejlepší seriály:
Oderbruch (2023) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Igor Paszczyk
Nejlepší seriály:
Oderbruch (2023) (seriál)
Aleksandra Sierpień
Nejlepší seriály:
Oderbruch (2023) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)