Když jste nejvtipnější a nejrychleji mluvící papoušek na světě, můžete se ocitnout ve světě potíží - velmi rychle - jak zjišťuje Paulie v tomto dobrodružství k popukání, které ocení celá rodina. Když se malý ptáček s velkou osobností vydá najít milující dívku, která jej vychovala, zjišťuje, že jeho schopnost mluvit jej dostane do velkých problémů. Ale díky své schopnosti se rychle vykecat z každé šlamastyky, svému daru žvanit, srdci plnému naděje a podivnému zvěřinci lidských přátel si nakonec uvědomí svůj nejdůležitější sen - být konečně doma! (Paramount Network)

BaruM

Pamatuji si , že když jsem viděla chytrého papouška Paulieho jako malá holka, chtěla jsem k narozeninám také papouška. Hezký příběh pro celou rodinu. ()

KdG

Celkem tuctový film o mluvícím papouškovi, spíš určený dětem. Konec je fakt po americku dojemný. ()

Kubi21

Ano dám tomu nadprůměr. Pohodový rodinný film s typickými citovkami a trochou humoru. Nic omračujícího, ale prostě klídek, pohoda, papoušek. ()

Guran

Pěkný film pro děti, který však pobaví i dospělého jedince. Profesionální český dabing však film zlepšuje a je větší chuť se na to dívat. Pěkný film. ()

Sakyvanity

Opravdová srdcovka. I jako mladší jsem si jí často pouštěla, ale v den, co jsem dostala andulku, se pro mě tento film stal naprostou dokonalostí, protože jsem vždy měla slabost pro papoušky. Zkrátka film, na který se budu dívat i za 10 let a vždycky budu brečet jako malá. ()

LucMosss

Mám slabost pro opeřence... Více mi příjde zbytečné dodávat. Je to velice dávno, co tento přezvláštně vypravovaný příběh vysílali. ()

P/\/EL

natáčení se zvířátkama neni zas taková sranda jak se zdá...donutit papouška, aby lítal dicky tam a tam a docela dobře..udělanej..dabing..... ()

Zemřela herečka Gena Rowlands

Zemřela herečka Gena Rowlands

15.08.2024

Ve věku čtyřiadevadesáti let odešla obdivovaná americká herečka oceněná čestnou Cenou Akademie a dvěma Zlatými glóby, Gena Rowlands. Zemřela ve středu 14. srpna ve svém domě v Indian Wells v… (více)