Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Sportovní novinářka má celý arzenál balicích her a umí si je užít, jenže pak se nečekaně zamiluje. Co teď, když nestačí skórovat, ale je potřeba dát do hry srdce? (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (15)

Aljak 

všechny recenze uživatele

Námetovo vcelku originálne a potenciálne zaujímavé, ale po dejovej stránke to bola klasická šablóna v štýle "toto je muž mojich snov - ale vlastne nie". Áno, bolo tu viacero zábavných situácií, ktoré vyplynuli z tej snahy dostať sa do prirodzenej priazne, ale ako celok to bolo v podstate predvídateľné. Aj keď nechápem, že dvaja takí blízki priatelia sa zrazu "zobudili" až v takejto situácii. Slabšie 3* ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

Z traileru vypadaly Players jako nenáročná oddechovka, která sice nepřinese nic nového, ale jako jednohubka by mohla být fajn. Realita je bohužel smutnější a ty “nejzábavnější” momenty vystřílel Netflix už v ukázkách. Zbytek sice je nenáročná jednohubka, ale ke smůle diváka taková která nefunguje ani jako komedie ani jako romantika a už vůbec ne jako spojení těchto dvou žánrů dohromady. Holt kde nic není tam to ani Lucifer nezachrání…40% ()

Reklama

Marcos22 

všechny recenze uživatele

Režisérka průměrných párty romanticky laděných komedií, Trish Sie, přidává do své filmografie pátý zářez. Po pátém dílu Step Up, třetím dílu Ladíme a dvojici „no name“ fláků dostáváme na Den svatého Valenýna její nejpovedenější kousek. Ve snímku Players se nechala inspirovat postavou Barneyho Stinsona z Jak jsem poznal vaši matku a přináší divákovi zábavnou podívanou, ve které hrají prim absurdní sváděcí techniky. Co ale dělat, když hra přeroste v něco víc? Lze jednorázovku proměnit v romantický vztah? Tak přesně na tohle a ještě něco víc dostane divák od vztahových Dannyho parťáků, Adama, Brannagana, Ryana, Ashley a Mack, odpověď. Navzdory skutečnosti, že ve druhé polovině dochází filmu dech, můžu jej jakékoli romanticky laděné duši na dnešního Valentýna vřele doporučit. Tři hvězdy.  🙂 (14.02.2024) ()

mia.com 

všechny recenze uživatele

V prve rade mi reknete, proc to nekdo prelozil jako Hráčky? Vzdyt jde o partu dvou holek a trech kluku, ach jo....no nic. Je to klasicka romanticka komedie, kde je samozrejme vse predvidatelne. Ale bylo to fajn, sympaticke, potesil kratky sexy vystup Brocka O'Hurna a Tom Ellis? To je asi zbytecne komentovat :). ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Krásna romantická komédia, kde si uvedomíte, kam až dospel ten feminizmus, keď silná žena je silnou hlavne tým, že má kecy ako: "7 hodín som šukala!, "koukáš na mou pipinu" alebo niečo o sraní... Ako fakt, toto má byť niečo ako Hitch, ale tamto bola parádna romantická komédia, toto je negustovné aj pre hovnofila. ()

Galerie (88)

Zajímavosti (3)

  • Natáčanie prebiehalo v New Yorku. Obdobie natáčania trvalo od 26. júla do 10. septembra 2021. (Arsenal83)

Reklama

Reklama