Air Force One Down

• Slovensko Air Force One v ohrození

Počas svojej prvej misie na palube Air Force One podstúpi začínajúca agentka tajných služieb ťažkú skúšku, keď teroristi unesú lietadlo aj s prezidentom, čo vyústi do neľútostného boja, ktorý môže zmeniť chod dejín. (SkyShowtime)

• Pre prípravu na svoju rolu McNamara jedla len stravu, ktorá pozostávala hlavne z kuracieho mäsa, zeleniny a miešaných vajíčok, občas si dala aj zemiaky. (Arsenal83)
  • Bežný natáčací deň mal 13 hodín a po ňom šla McNamara, tak ako ráno, zase do posilňovne. (Arsenal83)
  • McNamara povedala, že jej kaskadérske kúsky prišli ako tanec: „Keď robíte na scéne kaskadérske kúsky, je to ako byť tanečnicou. Je to opakovanie toho istého znova, znova a znova do týchto 30 až 60-sekundových prívalov super intenzívneho boja dávať maximálne úsilie." (Arsenal83)
  • Katherine McNamara povedala, že sa pre tento film musela dostať do formy: „Mala som tri a pol týždňa na to, aby som sa z tejto baleríny s pružným telom stala mariňáčkou – a navyše som pripravená urobiť všetky jeho bojové a kaskadérske práce, ktoré si tento film vyžaduje.“ (Arsenal83)
  • McNamara musela v príprave na rolu vstávať každý deň o 4. ráno, aby šla na bežiaci pás, následne na bicykel a potom pripojila silový tréning. (Arsenal83)
  • Film sa natáčal v Bulharsku do marca 2023. (Arsenal83)