Šance jedna ku 19 milionům. Pravděpodobnost, že vás zasáhne meteorit, je mnohem vyšší než šance, že vyhrajete v loterii. Pro naše šťastné výherce se sen rychle změní v noční můru a jejich životy se roztříští ve velkolepém ohňostroji této vzrušující černé komedie. (Film Europe)

• Medzinárodný festival komediálnych filmov Alpe d'Huez 2024: Cena regiónu Auvergne-Rhône-Alpes pre najlepší film. (Arsenal83)
  • Romain Choay povedal, že cieľom nebolo natočiť v dobe politickej korektnosti nejaký kontroverzný film: "Chceme rozprávať príbeh, ktorý by možno mohol niekoho uraziť, ale myslíme si, že dokážeme byť dostatočne šikovní a zábavní, aby si ľudia na začiatku povedali: ach, čo to je a o chvíľu, aha, ok, bolo to zábavné a dobré. Bola to pre nás výzva. Boli sme zvedaví, či to ľudia pochopia, alebo či film získa akýsi zlomyseľný tón. Myslíme si, že ľudia pochopia, že hoci hovoríme o chúlostivých témach, našli sme správne nuansy. Veríme, že sa dá hovoriť o všetkom, záleží len na tom, ako." (Arsenal83)
  • Mnohí herci sú skutoční a praktizujúci moslimovia, ktorí podľa slov Romaina Choaya rolu prijali s tým, že im prišla zábavná a pre moslimov nie je paušálne urážlivá. (Arsenal83)
  • Film sa predal do 25 krajín, no po francúzskej premiére bolo Slovensko prvou zahraničnou krajinou, kde sa film prehrával v kinách. (Arsenal83)
  • Maxime Govare potvrdil, že na vtipy o moslimoch si vybrali testovacie publikum v Londýne tak, aby odrážalo aj túto menšinu. Po odvysielaní títo diváci povedali, že sa im to nezdalo vtipné, ale necítia sa ani urazení. Nebol dôvod preto niečo mazať. (Arsenal83)
  • Romain Choay povedal: "Na máločom sme sa smiali tak, ako na tomto scenári. Bolo to ako nabaľujúca sa snehová guľa, čím viac sme písali, tým viac nás to bavilo. Tretí producent čítal naše veci a stále žiadal pokračovanie. Vytvárali sme postavy a týrali sme ich rafinovanými spôsobmi." (Arsenal83)