Režie:
Trevor KirschnerScénář:
Jed SpingarnHrají:
Kira Kosarin, Jack Griffo, Addison Riecke, Diego Velazquez, Maya Le Clark, Audrey Whitby, Tanner Stine, Kenny Ridwan, Helen Hong, Jeff Meacham (více)VOD (1)
Obsahy(2)
Thundermanovi jsou opět tady, ale vrací se do Hiddenvillu poté, co museli kvůli jedné nepříjemnosti přestat bojovat proti zločinu. Hank (Chris Tallman) a Barb (Rosa Blasi) si užívají návrat rodiny do starého domu a Billy (Diego Velazquez) s Norou (Addison Riecke) se těší, že půjdou do normální školy. (TV Nickelodeon)
Hrají
Kira Kosarin
USA
Nejlepší filmy:
Bláznivá plavba (2015) (TV film)
Jack Griffo
USA
Nejlepší filmy:
Batman a Superman: Bitva supersynů (2022)
Dívka z budoucnosti (2011)
Máslovo poslední jídlo (2020)
Addison Riecke
USA
Nejlepší filmy:
Oklamaný (2017)
Banana Split (2018)
Diego Velazquez
Nejlepší filmy:
Těžká rozhodnutí (2010)
Město Osudu (2009)
Maya Le Clark
USA
Nejlepší filmy:
Sebevražedný oddíl (2021)
Audrey Whitby
Nejlepší filmy:
The Standoff (2016)
Nebezpečná záměna (2016) (TV film)
Tanner Stine
Nejlepší filmy:
Indivisible (2018)
Extracurricular Activities (2019)
Posedlost rudou (2016)
Kenny Ridwan
USA
Nejlepší filmy:
Maturitní ples (2024)
Helen Hong
USA
Nejlepší filmy:
Království lesních strážců (2013)
V nitru Llewyna Davise (2013)
Chůva na zabití: Krvavá královna (2020)
Jeff Meacham
Nejlepší filmy:
Láska a odpuštění (2014)
Likvidátoři (2013)
Gatlopp (2022)
Michael Wayne Foster
USA
Nejlepší filmy:
G. I. Joe (2009)
Embattled (2020)
Exorcismus mé nejlepší kamarádky (2022)
Harvey Guillén
Nejlepší filmy:
Kocour v botách: Poslední přání (2022)
Vocasy na tripu (2023)
Stážisti (2013)
Jake Borelli
USA
Nejlepší filmy:
The Thing About Harry (2020) (TV film)
Rosa Blasi
USA
Nejlepší filmy:
Vyvolený (2000) (TV film)
Nenávist (2004)
Christmas Princess (2017) (TV film)
Dana Snyder
USA
Nejlepší filmy:
The Venture Bros.: Radiant Is the Blood of the Baboon Heart (2023)
Dopis pro Momo (2011)
Phantom Boy (2015)
Aubrey K. Miller
USA
Nejlepší filmy:
Jmenuji se Khan (2010)
Spare Parts (2015)
Anjaana Anjaani (2010)
Matt Mullins
USA
Nejlepší filmy:
Blood and Bone (2009)
Hněv bojovníka (2013)
Bojovník se smrtí (2017)
Daniele Gaither
USA
Nejlepší filmy:
Infekce (2008)
Jason Nash
Nejlepší filmy:
Melvin Goes to Dinner (2003)
Chris Tallman
USA
Nejlepší filmy:
Temný úsvit (2006)
Policajti z Rena (2007)