Reklamní odborník Marcus Graham je svobodný mládenec. Graham není nikdy bez ženy po svém boku. Na scénu přichází Jacqueline, jeho nová šéfová, a Marcus se rázem ocitá na místě, kde poprvé v životě sklízí ovoce vlastního chování! (Viacom)

hippyman

slabá, předvídatelná komedie s pitvořícími se černochy a povětšinou trapnými hláškami... snímek jsem kdysi viděl a pamatoval jsem si z něj vlastně jen murphyho a nohy jeho šéfky jacqueline. nyní jsem si film osvěžil a věřím, že za pár týdnů si zase budu pamatovat jenom to, co po prvním shlédnutí. 40% ()

mira007

Něco jako firemní romantický film s Eddiem Murphym? Hodně slabé nezábavné, ale tohle dílko je zajímavé obsazením ženských rolí - jedna z prvních rolí Halle Berry a Robin Givens manželka Michaela Tysona, který ji obviňoval, že mu s tchýní rozfofrovala stamiliony a ještě zfingovala údajný potrat a ona jeho obviňovala z domácího násilí ( takže pravda je bůhvíjaká ). Takže když chci vidět jak vypadá zlatokopka tak si vzpomenu na tenhle film, jinou přidanou hodnotu to nemá. ()

Martin741

Slabucka cernosska komedia, ktora stoji a pada na Eddie Murphym /Beverly Hills Cop 1 - 3/- Okrem Murphyho sa tu ukazala krasna Halle Berry ale ani Murphy, ani berry a ani M. Lawrence /Do the Right Thing Spajka Lee-ho/ film nezachrania. Taky Lawrencov Agent v Sukni z roku 2000 je uz stupen vyssie. 30 % ()

walkingdead

Eddie Murphy byl výborný komik, ale jeho filmová kariéra začala jít velice brzy tak trochu do prdele, vlastně už někdy kolem roku 1990. Bumerang je vulgární asi rádobykomedie o 'mačovi', který narazí na ženskou obdobu sama sebe a nedokáže to vydýchat. Obsazení hodně dobré, ale na víc jak jedno zkouknutí (ok, možná po 10 letech na druhé) to není. 50 % s hodně přimhouřenýma očima. ()

Toumyk

Divná, nudná, klišoidní, kýčovitá...."černá" komedie. Opravdu universum složené jen s černochů..kromě jednoho rasisty...nejsem rasista, ale prostě tohle je moc. Příběh je nudný a fádní...typické klišé, podané dosti nepříjemnou formou. Jediné plus získává nápad nazvat voňavku prasečí prd, nebo ocelová vagína...ale jinak? Hrůza. ()

• Natáčelo se v New Yorku a Washingtonu D.C. (Cheeker)
  • Angela (Halle Berry) a Marcus (Eddie Murphy) se v jedné scéně dívají na Star Trek (konkrétně na epizodu 57 s názvem "Elaan Of Troyius"). (ČSFD)
  • Ve filmu hrály dvě představitelky Catwoman, konkrétně Eartha Kitt (60. léta) a Halle Berry (součastnost). (ČSFD)