Peče celá země pomáhá dětem

(pořad)

26. ročník tradiční charitativní sbírky tentokrát jako speciál oblíbené soutěže... Žluté kuře a jeho tradiční charitativní sbírka hosty oblíbené soutěže Peče celá země. Moderátoři Václav Kopta a Tereza Bebarová se společně s porotci Josefem Maršálkem a Míšou Landovou rozhodli do pečícího stanu pozvat známé osobnosti. Společně tak podpoří ohrožené a znevýhodněné děti po celé České republice. K pečícím pultům se postaví Bára Poláková, Martina Vrbová, Jitka Čvančarová, Rudy Linka a Martin Písařík. (Česká televize)

kajas

Velikonoční (a hlavně charitativní) speciál soutěže Peče celá země se sice dal přežít, ale stálo to hodně sebezapření, protože průpovídky moderátorů a poroty nepatří mezi silné stránky mého jinak oblíbeného pořadu. Výběr hostů se také příliš nepovedl. ()

fabecc1222

Nevim, proč se ČT letos rozhodla opustit klasický koncept kuřete v podobě koncertu, asi je takovýhle speciál levnější...Každopádně jsem klasické Peče celá země nikdy neviděl, viděl jsem jen obdobný speciál Slovenské verze, který mi přišel o něco vtipnější, už jen díky tomu, že lidé, co tam byli, jsou od přírody vic vtipný, tady to bylo opravdu víc čistě jen o tom pečení, kdy jako pekařku bych si určitě hned zaměstnal Báru Polákovou, ať už s jidáši, či jejím beránkem. Celkově mě to určitě nenavnadilo k tomu, abych si někdy pustil klasické díly tohoto formátu, a myslím, že i divák by spíš ocenil klasickou formu v podobě koncertu. ()

DocBrown

To se nepovedlo. Nezajimavi hoste, plno reklamy a neustale skakajici kure. No a vrchol tomu dal Marsalek zadanim jidasu z prasku. Meli radsi pozvat minule viteze jako v britskem specialu. Fakt jsem uz musel vypnout zvuk a pockat na zaverecne vytvory, za ktere aspon tu jednu. ()

Teachman

Tento televizní projekt je vhodné použít jako motivační ukázku například v předmětu člověk a svět práce, aby žáci viděli, že díky usilovné práci mohou dokázat úžasné věci. ()