Zoufalý otec s houževnatým policajtem hledá v ulicích New Yorku 80. let svého devítiletého syna. Musí přitom ale najít hlavně sám sebe. (Netflix)

Mamlas odpad!

Rodinné sociální drama, prakticky bezobsažné. I ve velmi zkrácené verzi, bez 95% vaty a zbytečností, jako 1 celovečerák, by to byl podprůměrný TV film na hranici odpadu. Jako 6dílný seriál to je vyloženě výsměch publiku a drzost. ⬇️ 3% ()

Plastík

Tento seriál je velmi bravurně natočen. Atmosféra by se dala krájet. Je to sociální drama a je to o NY. Pro mě geniální vyprávění. ()

VLADEK

Obsah od Netflixu je nesmysl. Není to vyslověně příšerný seriál, ale místy se ten scénář drolí pod rukama a většinou těká sem a tam, bere si tuhle něco z Junga, tamhle zase od někoho jiného. Nějaký bigotní moula tady v recenzi píše něco o "gay pornu a LGBTI ideologii" - to je taky nesmysl. Prostě tam paní scénáristka "nacpala" taky linku gayů v NY 80 let, ale nejde o žádnou ideologii a o pornu se už vůbec nedá mluvit. Cumberbatch je převážně velmi dobrý a vlastně bez něho by ani nedávalo smysl si něco takového pouštět, ale některé "opilecké" a "feťácké" scény jsou slabé. Celkově slabé tři hvězdy. ()

Stupet

No, thriller to není ani omylem. Naopak to chvílemi působilo jako komedie (rozhovory Vincenta s Ericem). Líbilo se mi to, zajímalo mě, jak to dopadne. Ale je asi pravda, že kdyby tam nehrál můj miláček Benedict Cumberbatch, asi bych po tomto seriálu nesáhla a asi je to právě on, kdo to dělá hezkým a zajímavým seriálem. ()

stret

Taky priemer. Ale do serialu je prilis agresivne inkorporovane gay porno a LGBTI ideologia. Z tohoto dovodu neodporucam. ()

Danielaaa

Kdyby se ze seriálu vystříhaly všechny slabé momenty, dalo by to max. 2 díly. Benedikt mi neskutečně šel na nervy, černá a teplá agitka zbytečná, kluk hrát neuměl vůbec, jediná koukatelná byla Kasandra a místy dobrá hudba. 3 hvězdy z milosti. ()

DannyBlakely

Skvělej seriál od začátku do konce. Výborně natočený, herci báječní. Moc nerozumím, proč má od mnohých tak nízké hodnocení. Za mě teda jedna z nejlepších věcí, který jsem za poslední dobu viděla. ()