Zoufalý otec s houževnatým policajtem hledá v ulicích New Yorku 80. let svého devítiletého syna. Musí přitom ale najít hlavně sám sebe. (Netflix)

VLADEK

Obsah od Netflixu je nesmysl. Není to vyslověně příšerný seriál, ale místy se ten scénář drolí pod rukama a většinou těká sem a tam, bere si tuhle něco z Junga, tamhle zase od někoho jiného. Nějaký bigotní moula tady v recenzi píše něco o "gay pornu a LGBTI ideologii" - to je taky nesmysl. Prostě tam paní scénáristka "nacpala" taky linku gayů v NY 80 let, ale nejde o žádnou ideologii a o pornu se už vůbec nedá mluvit. Cumberbatch je převážně velmi dobrý a vlastně bez něho by ani nedávalo smysl si něco takového pouštět, ale některé "opilecké" a "feťácké" scény jsou slabé. Celkově slabé tři hvězdy. ()

Stupet

No, thriller to není ani omylem. Naopak to chvílemi působilo jako komedie (rozhovory Vincenta s Ericem). Líbilo se mi to, zajímalo mě, jak to dopadne. Ale je asi pravda, že kdyby tam nehrál můj miláček Benedict Cumberbatch, asi bych po tomto seriálu nesáhla a asi je to právě on, kdo to dělá hezkým a zajímavým seriálem. ()

stret

Taky priemer. Ale do serialu je prilis agresivne inkorporovane gay porno a LGBTI ideologia. Z tohoto dovodu neodporucam. ()

Danielaaa

Kdyby se ze seriálu vystříhaly všechny slabé momenty, dalo by to max. 2 díly. Benedikt mi neskutečně šel na nervy, černá a teplá agitka zbytečná, kluk hrát neuměl vůbec, jediná koukatelná byla Kasandra a místy dobrá hudba. 3 hvězdy z milosti. ()

DannyBlakely

Skvělej seriál od začátku do konce. Výborně natočený, herci báječní. Moc nerozumím, proč má od mnohých tak nízké hodnocení. Za mě teda jedna z nejlepších věcí, který jsem za poslední dobu viděla. ()