Petra321

Viete, čo ma presvedčilo, aby som tomuto dala šancu? Zmienka v komentároch, že to má podobný vibe ako My school president. A po pár minútach som v tom bola až po uši. Nemôžem uveriť, že Keen a Sea sú takí mladí. Ich chémia je úžasná a sú spolu tak cute! Ich scény boli úžasné a skvelé. Moo je určite tá najviac cute postava. Videli ste jeho úsmev? Sakra, keby som žile v ich svete, bola by som najväčšia fanúšička. Čo sa týka hercov, obaja sú nováčikmi, ale je naozaj ťažké tomu uveriť. Verím, že to spoločne dotiahnu tam, kde sú momentálne Gemini a Fourth. Vedľajší pár? Je naozaj ťažké vybrať si, ktorá dvojica sa mi páčila viac. Keď prišlo pravidlo zákazu rande, veľa ľudí sa sťažovalo a hovorilo, že je to úplne zbytočné, ale mám pocit, že táto časť bola dôležitá pre vývoj oboch párov. Teraz poviem niečo o Shoneovi – Moovom bratrancovi, ktorý bol tiež zamilovaný do Kanga. Toľko ľudí ho nenávidelo a hovorilo, že by mal zmiznúť a nechať ich tak. Ale on to urobil. Keď zistil, že Kang a Moo sú do seba, nechal im priestor. S Kangom opäť flirtoval len šesť mesiacov po tom, čo sa s Moom rozišli. Nevidím tu nič zlé. Jeho city ku Kangovi boli skutočné a nebolo na nich nič zlé. Chápem, prečo sa to ľuďom nepáči, ale mne osobne áno.A napokon ešte pár slov ku koncu. Keď som videl ukážku z ep12, prvé, čo mi napadlo, bolo: Mám pocit, že na jedna epka nebude stačiť na uzavretie všetkého. Príliš veľa vecí je nevyriešených a myslím si, že Yos a Tae si zaslúžia oveľa viac ako jednu časť na dokončenie ich príbehu. A myslím, že aj teraz po skončení. Bolo to príliš uponáhľané. Inak ale 5/5*, skvelá hudba, úžasní herci a príbehu takisto nič nechýbalo. ()