Those About to Die

Scénář:

Robert Rodat

Hudba:

Andrea Farri

Anthony Hopkins, Iwan Rheon, Sara Martins, Tom Hughes, Rupert Penry-Jones, Gabriella Pession, Jóhannes Haukur Jóhannesson, Dimitri Leonidas, Jojo Macari, Felix Lampert, Mia McGovern Zaini (více)

kenkaku

Ano! Je to tady! Nejslavnější sopka Itálie se chystá do práce… příslib jako prase (…o 40 minut později). Pořad nic. Jen se žvaní! Je mi jako školačce, co se těšila na solidní matroš od úchyla co se motá okolo hřiště a dostala jen debilní bonbón. Také tak nějak nechápu proč tvář z plakátku seriálu umírá v třetí epizodě z deseti (?). Důkaz o jeho zbytečnosti. ()

warrenur

"Make sure, you get a good price for his body...". Konecne epizoda, ktora neposobi okato amatersky, ci technicky odflaknuto. Tiez intriga a podvod ma aspon nejake meritko, to potesilo asi najviac. Az na zazrak s konikmi na sire z vulkanu, Anthonyho "stredove odporucanie" sa....:) Nakoniec vykonal svoju rolu, coby apelu na legendarne meno a pritiahnutie  divakov. Matkina spanila jazda za zachranu deti s mocnym spojencom so slabostou u bossa zlatej frakcie pride ako z romanu, co mi k drsnemu Rimu moc nepasuje. Skoda, ze to neponali serioznejsie. Slabsi priemer. Okorenili to vsak aspon prepuknuvsie nepokoje a "digitalne ohniky" v ociach mladeho intrigana. ()