Malcolm připojí Kokoro na internet. Kluci řeší, co má Misaki v úmyslu. Eiko si uvědomí, že vstupuje na neznámé území. (Netflix)

Ymbecill

Prvních pár desítek minut jsem si užíval, ale pak nastalo vícero momentů, za něž by v měřítku terminátora bylo možné udělit odpad. Dané chyby v logice bych přirovnal k dýchání a mluvení ve vakuu otevřeného vesmíru, což se objevilo ve Star Wars: Visions (E3).  Proto seriál nemohu doporučit zapáleným fandům Termixe. Pro bližší představu uvedu například, že zdejší lidský ochránce z budoucnosti ustál několik ran pěstí od T-800. Je to klasický anime moment ve stylu, když se chce, jde všechno. Jako třešnička na dortu ten člověk samozřejmě byla žena - stejně jako všechny nejvíce rozvíjené postavy (Kokoro [prakticky Skynet, akorát lepší - mysl, srdce i duch v jedné AI], Eiko [člověk, ale v boji na blízko zvládne i kdejakého plecháče], Misaki [žádná lidská bytost není tak lidská], Reika [malá holka se srdcem na správném místě]). Fajn, dámy jsou super, ale jak příběh charakterizuje muže? To zvládnu zprostředkovat jediným slovem - imbecilové (Malcolm [chtěl zachránit lidstvo, tak stvořil další Skynet], Kenta [Malcolmův syn - Pepa Mengele pro roboty], Hiro [druhý syn - slabomyslný, dobrosrdečný beta, dokud... pššt ~spoiler]). Přičtěme, že místy se děj táhne jak smrad a akce postrádá napětí, na čemž svůj podíl nese i samotné médium = "pošahaná japonská polízanice". Určitě se nejedná o špatné anime [0/9], ale pokud nemáte Terminator: Dark Fate mezi svými nejoblíbenějšími filmy, pak vám Terminator Zero nemá co nabídnout. Jestliže nevíte, co to je terminátor, přeji dobrou chuť. 8/10 ()