Členka speciálních jednotek se vrátí do rodného města, aby zjistila, proč zemřel její milovaný táta. Při pátrání pak odhalí nebezpečné spiknutí. (Netflix)

Anderton

Sympaťáčku Jessicu som už dlhšie nikde nevidel, pričom nemyslím len film, ale aj internet, médiá a pod. a myslím, že ani jej samej pozornosť nechýba. Za mňa normálny, priemerný akčný film s celkom slušnou atmosférou, vhodný akurát tak na Netflix ako výplň. Pripomenulo mi to trochu Ramba 5, ktorý sa ale prezentoval nabubrelejším štýlom a tak mi je aj Tvrdá odplata sympatickejšia. Asi bez problémov prežijem, že síce chudá, ale na rozdiel od prítomných chlapov predsa len viac trénovaná Jessica si s nimi vie poradiť. Bez námahy a zranení to ale rozhodne nie je. ()

BOURQUE

Comeback Jessici Alba po piatich rokoch na filmové „plátna“, presnejšie na platform streaming. Bohužiaľ, výsledok je zlý a to z každej strany. D-čkový scenár bez výraznejších momentov, 2D postavy a dialógy, film s mnohými drobnými chybami, podpriemerné akčné scény (jedine scény, kde Jessica používa nôž, majú nejakú kvalitu) a nevýrazné herecké výkony. Po skončení filmu zostane len prázdnota. Netflix s týmito filmami nemá šťastie, z tohto pohľadu Heart of Stone ešte bol „fakt fajn“. Osobné hodnotenie: 55% (*) ()

cerdax2

Pred final bych dal i dve hvezdicky, ale jen nekdo z iq tykve muze nechat v podzemnich chodbach nechat odpalit raketu, vybuchnout ji a jeste k tomu hromadu zbrani a munice a tvarit se, ze podzemi je ok, hlavni hrdinka, co byla par metru od epicentra jen lehce pomackana. Vse ostatni o tomhle Cecku tu bylo jim konstatovano mnohymi. 20% za Jess :). ()

Wacoslav1

Zase až tak úplně tragicky jako ostatní tady bych to neviděl. Je to prostě další čistě průměrnej a spotřební akčňák z Netflixu jakých jsou tuny. Neurazí nenadchne a za tejden už nebudete vědět o čem byl. Každopádně Jessica mi byla sympatická už v Mačetě a tady je ten její přerod do role akční hrdinky i celkem uvěřitelnej a není tu nic co by nějak extra uráželo mojí inteligenci. Jasně je to totálně předvídatelný a v každý scéně snadno odhadnete co bude v tý další a nespletete se, ale to už tak nějak patří k věci. Akce taky není nijak výjimečná, ale dnes mám celkem smířlivou náladu a tak i proto těch 50% ()

Psycho.R

Nemyslím si, jako mnoho lidí, že by Jessica Alba neuměla hrát. Jen je průměrná. Kocka to porad je, to se nedá popřít, potíž je, že se upsala filmu, který he extrémně nudný, plný klišé a nelogičnosti. V Kinoboxu psali, že je to v podstatě Seagalovka. Námětem možná, ale zpracováním nikoliv. Seagalovky jsou zábavné svojí hloupostí, trvají 80 minut a z raného období jsou cool. Jessice však tahle role nesedla a nevěřil jsem, že by někoho takhle zbušila. ()

• 1. októbra 2021 bol člen štábu James Saul hospitalizovaný po tom, čo praskol kábel a zlomil mu nohu. (Arsenal83)
  • Natáčalo sa v Novom Mexiku na jeseň 2021. (Arsenal83)