Dvojice Dave a Jenny se snaží začít žít svůj dospělý život mimo zdí psychiatrické léčebny. Chtějí se postavit na vlastní nohy, žít spolu, užívat si života. Ne vždy to ale jde – a ne vždy je to lehké... Dave a Jenny se seznámí během léčby v nemocnici v pražských Bohnicích. On je tam za napadení otce pod vlivem drog a ona kvůli úzkostem, které vyvolaly události z dětství. Oběma v léčebně vadí omezování svobody, a proto se rozhodnou pro útěk. Schovávají se u kamarádů a potřebují vyřešit, jak žít bez dokladů, peněz, tak trochu mimo systém. Dave má s kamarády kapelu a Jenny se na svobodě vrátí k malování. Sledujeme jejich nálady, chvíle lásky i hádek. Jsme součástí večírků i těžkých dní, které k takovému stylu života patří. Dvojici kamera neopustí ani v okamžiku, kdy se zamotají do prodeje drog. (TV Prima Cool)

dan4815 odpad!

Myslel jsem si, že to slovo již nepoužiji... ale nešlo to jinak. JE TO CRINGE! Je mi proti srsti hodnotit seriál po pár dílech, ale zde udělám výjimku. Reality? To asi nejspíše značí to, že herci mají jen základní scénář (pak nechápu tu plejádu rádoby scénáristů) jako v Záhadě Blair Witch. Podstatný rozdíl je, že v hororu z minulého tisíciletí herci strachy málem vystupují z role, protože opravdu zabloudili, a kameramani je straší. Výsledkem je opravdová emoce strachu. Toto panoptikum amatérských upocených čel je směšné. Další zvláštností je věk scénáristek. Předpokládám, že tento počin měl oslovit mladé publikum. Za prvé, kdo dnes z mladých lidí kouká na televizní kanály? Za druhé, minimálně jedna scénáristka má přes třicet let. Z toho možná pochází cringe z debat mezi mládežníky. Nemůžu se ubránit pocitu, že autoři textů žijí ve své jeskyni a mezi lid moc nechodí, nebo se obklopují zvláštními lidmi. Seriál nemá co nabídnout. Jeho jedinou výhodou je, že mi krátil čas na hotelu. V opilosti a v zeleném stavu se neúchvatné dílo jeví i docela zábavně. Nejlepší je panákovat pokaždé, když ucítíte v debatě slova napsaná třicátníkem. Ó bože, vítej velká kocovino a vypumpovaný žaludku. ()