Proslulá kosmetička Hope Goldman (Elizabeth Banks) čelí sabotáži, když si naproti přes ulici otevře butik její konkurentka Angel Vergar (Luis Gerardo Méndez). S pomocí přítelkyně Jordan (Lewis Pullman) se Hope snaží odhalit, kdo se snaží zničit její pověst. (JasonCZ)

maddy

Nič som o tomto filme netušil, takže podľa názvu a plagátu som z nejakého dôvodu čakal body horror o nežiadúcich účinkoch kozmetiky. Nuž nestalo sa, ale to vôbec nevadí. Skincare však nakoniec nie je ani o tej kozmetike a jedná sa skôr o taký neškodný dievčenský thriller, ktorý vo všetkom ide na pol plynu. Chcel by byť hravý a štýlový, ale na to mu chýba akokoľvek nápaditý vizuál (pritom pohrávať sa s neónovými nápismi a pestrofarebným svetlom sa priam ponúkalo). Chcel by byť napínavý a prekvapivý, ale celý ten vzťahový mess sa v závere skôr rozpadne, než by vyústil do nejakej premyslenej spleti vyhrotených vzťahov na štýl Tarantinoviek. Chcel by byť čiernou komédiou, ale na to mu chýba akákoľvek uštipačná kritika kozmetického priemyslu alebo vzťahov a falošných priatelstiev v Hollywoode alebo podstatne hlbšie prepracovanie myšlienky o starnutí a vyrovnávaní sa s novou, dravejšou konkurenciou. Všetko tu tak nejako je naznačené, ale absolútne nijako sa s tým nepracuje. A taký je aj celý film. Nijako otravná vec so slušným výkonom Elizabeth Banks, ktorá je však skrz naskrz úplne obyčajná a pôsobí skôr ako televízny film. CELKOVO: 5/10 ()

Arsenal83

Ďalší z tých prerobených skutočných príbehov, ktoré rozvášnili Ameriku a hlavne make-up klientiek skutočnej vizážistky Dawn DaLuise, ako boli Trachtenberg či Gellar, prerobené do celkom zaujímavej thrilrovej roviny. Je to ale ženský thriller, to je jasné. Alebo, aby sme boli korektní, thriller pre ženy, nebinárnych, kvír, fluidy, tretie pohlavie a všetky tie stvorenia, ktoré milujú aspoň dva centimetre gitu a nejaké tie centimetre kubické botoxu na horných pyskoch. ()

Schkeble

béé béé je to špatný protože pro holki protože mejkap úga bůga tohle urážet můj mužný mozek, jdu se radši koukat na testosteronem nabitý sriler se sedmdesátiletým liamem neesonem, kde po padesáté ve své pestré kariéře zachraňuje vlak a mává u toho pistolkou (vlak = USA, únosce = ruSSko/čína/píseční lidé) = EPICKÉ KINO náročná filozofie 5*!!!!! pak si dám dávku koňského afrodisiaka a skočím na nejmíň smradlavou cikánku z místního bordelu a spláchnu to nejlevnějším lahváčem z večerky ()