yaqwsx

Tudle komedii zbožňuju; nemá pořádnou hlavu ani patu, ale učitě se u ní nasmějete. Grády tomu dodává americký pohled na Evropu - Bratislava! ()

Mire

EDIT 13.7.2012: Dnes som si kúpil DVD s týmto filmom a prihodím ešte hviezdičku :) Ide o pohodovú tínedžerskú komédiu kde si chalan ide vrznúť s neznámou kráskou až do ďalekého Berlína, kde cestou musia prekonať najrôznejšie "prekážky" typu fanklub chuligánov Manchesteru, úchylák vo francúzskom vlaku, hašišové koláčiky bez hašišu v Amsterdame či útek na nudapláži pred hordou nahých chlapov :D To ako ukázali Bratislavu (teda totálnu zaostalú dieru akoby zničenú po druhej svetovej vojne s nezmyselne nízkym kurzom dolára kde si môžete za 1,78,- dopriať luxusný hotel a ešte k tomu sa parádne zabaviť na diskotéke, kde Michelle Trachtenberg uštedrí poriadny bozk Travisovi Westerovi, ktorý hrá jej brata - myslím že každý chalan by chcel byť v tejto scéne na jeho mieste, včetne mňa :D ) ma celkom pobavilo, lebo koniec koncov, žiadna z uvedených krajín nebola ušetrená. Herci boli dobrí, hlavne Jacob Pitts, Michelle Trachtenberg je kus veľmi peknej baby, ktorú som si obľúbil hlavne v seriáli Buffy the Vampire Slayer a toto je bohužiaľ jediný film ktorý poznám s ňou v jednej z hlavných úloh :( Vžiť sa do role Scottyho (inak pesnička Scotty doesn't know je fakt chytľavá), tak aj ja by som sa možno vybral do Európy za takou "jebačkou" ako Jessica Boehrs :)) Na DVD nájdete trištvrte hodinu bonusových materiálov, z ktorých je rovných 18 minút vystrihnutých scén, ktoré rozvinú situácie ktoré boli nedokončené (striptíz na diaľnici, útek z francúzskej reštaurácie,...) a tiež alternatívny koniec, kde pri stretnutí Scottyho a Mieke nenastane divoký sex v spovednici, ale len nepochopená reakcia zo strany Mieke prečo za ňou šiel tak ďaleko... nebudem viac prezrádzať, bežte si to kúpiť ak chcete vedieť ako to mohlo dopadnúť :) Takže suma sumárum, za príjemný film, pekné baby a spracovanie DVDčka štyri hviezdičky :) P.S.: chcem to niekedy pozrieť aj v slovenskom dabingu, na to som fakt zvedavý :)) ()

wlk1

Ten film prostě miluju a přísahám, že jsem neviděl lepší parodii na teenagerovské komedie (ano, čtete dobře, ano, opravdu si myslím, že je to parodie) než Eurotrip. Nezapomenutelné scénky (fanoušci Manchesteru z Ohia, My baby takes the morning train, absint ekšn, Vandersexx se Xenou, hajlující chlapeček, robot balls, Scotty doesn't know, miskůzi, atd. atd....), super hudba, výborní herci... Není co dodat. 5* ()

Muzaffer

Skvělá volba, když si člověk chce u televize jen odpočinout, dobře se pobavit a o ničem nepřemýšlet. Na nic víc si tento film ani nehraje. Nejlepší je návštěva Slovenska :) ()

marek29

Klasika všech klasik.. párkrát jsem to viděl za svého mládí (5-10 let zpátky) a i když sem si ho už dlouho nepřipomenul, tak Eurotrip má u mě rezervováno místo na špičce teenagorovských komedií a to s hlubokým náskokem... Scénky z Bratislavy, WanderseXXX, pánská nuda pláž, Frommerův průvodce a jiné jsou prostě neopakovatelné zážitky, které mi nikdo z mysli nevytěsní.. Kdo neviděl, nebo pozapomněl, nechť mě vyhledá - rád se podívám znovu! 8-) ()

Lucilay

Film mě bavil, neměl zbytečné scény a snažil se poukázat na "krásy země". Občas jsem se chytala za hlavu při stupiditě, ale to mne neodradilo. ()

Havala

Ideální pro americké teenagery aby se neučili že Maďarsko neznamená hladný a Evropa není stát ale kontinent. ()

rob_troy

Kdyby si ta holka na pláži ty plavky sundala, měla trojky kozy a statickej záběr je držel zachycený aspoň půl hodiny, jak si hrajou s kozama blondýny z výhřivky, to by byla jiná. To už bych šel na 3 hvězdičky. ()

luciebenadova

Tři hvězdy za dobrý obsazení, za to že sem se smála nahlas a jak debílek -> což je pro mě znakem dobrý komedie a za nadupanou Scotty doesnt know:) ()

x_silver

Jednoznačně bych tento film zařadil do červené kategorie. Ne zrovna geniální příběh, ale skvělé scény klasického RoadMovie s perfektní komedíí a božími vtipy. Mě se to líbilo a celou dobu jsem se smál. Bůh žehnej tomuto filmu. " Uhni ty jeden česnekovej zmrde!!!" ()

asopnel

Film byl natáčen v české koprodukci. Řada scén se odehrává přímo v Praze. Ta zde např. znázorňuje Bratislavu, scény z Paříže byly natočeny před Rudolfinem, scéna z Amsterodamu, kde hlavní aktéři stojí na mostě, se natáčela na Kampě pod Karlovým mostem a interiéry vatikánské baziliky najdeme v Národním muzeu. Jako škola v úvodu filmu posloužila International School of Prague v Nebušicích. Stejně tak scény z pařížského nádraží, resp. římského letiště pochází z pražského Hlavního nádraží, resp. letiště v Ruzyni. ("ne-zdroj": http://cs.wikipedia.org/wiki/Eurotrip) ()

Knowhow35

Chtěl jsem oddechovou kravinu u které nemusím moc přemýšlet. Dostal jsem jí. Celá Evropa zabalená do ubrusu a k tomu špetka tradičních klišé. Ale dohromady je to velká zábava. Obzvláště u Bratislavy jsem se bavil. Jen jsem nepochopil, že museli jet do Evropy aby Jenny začali vnímat jako holku. ;-) ()

Brano

Začiatok bol výborný a ja som sa bavil. Príjemný herci, výborná hudba a podarené vtípky. A po hodine filmu som rozhodne chcel dať vyššie hodnotenie. Lenže záverečná polhodina bola tak debilná, ako to len američania vedia. Neskutočné trápnu scénu v Bratislave by som ešte ako tak prehltol, ale ten záver vo Vatikáne bol nie len opäť mega trápny, ale i nezmyselný. Nevedel som či sa mam smiať, alebo skôr plakať. Toto dokážu len hlúpy americký režiséri a to museli byť až traja, aby toto dokázali splodiť? Nie som žiadny moralista a dokážem sa pobaviť na hocičom, ale toto s humorom nemalo nič spoločné. Po hodine odporúčam každému to vypnúť, ak si chcete ponechať dobrý dojem z filmu. Vyzdvihnem akurát slovenský dabing, ktorý mi o 1* zdvihol hodnotenie oproti tomu českému. ()