Tvůrci:
Hiroto IšikawaHrají:
Iššin Čiba, Micuo Iwata, Teššó Genda, Garry Chalk, Trevor Devall, David Kaye, Michael Dobson, Ty Olsson, Paul Dobson, Kódži Jusa, Nobutoši Kanna, Alvin Sanders (více)Obsahy(1)
Od Transformers Armady uplynula léta, ale nelítostný boj dobra a zla pokračuje. Je třeba nejen porazit masky, ale i předejít vzkříšení Unicorna. Napětí se zvyšuje... (oficiální text distributora)
Hrají
Iššin Čiba
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)
Kovboj Bebop: Lovec odměn (1998) (seriál)
Micuo Iwata
Japonsko
Nejlepší seriály:
Initial D: Second Stage (1999) (seriál)
Initial D (1998) (seriál)
Initial D Fifth Stage (2012) (seriál)
Teššó Genda
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Pohádky bratří Grimmů (1987) (seriál)
Kenpú denki Berserk (1997) (seriál)
Garry Chalk
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Fargo (2014) (seriál)
Zločin (2011) (seriál)
Extreme Dinosaurs (1997) (seriál)
Trevor Devall
Kanada
Nejlepší seriály:
Carmen Sandiego (2019) (seriál)
Molly a duch (2021) (seriál)
Jeff & Some Aliens (2017) (seriál)
David Kaye
Kanada
Nejlepší seriály:
Mezi námi medvědy (2015) (seriál)
Young Justice (2010) (seriál)
Normálka (2009) (seriál)
Michael Dobson
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Akta X (1993) (seriál)
Cesta do neznáma (1995) (seriál)
Můj malý Pony: Přátelství je magické (2010) (seriál)
Ty Olsson
Kanada
Nejlepší seriály:
Battlestar Galactica (2004) (seriál)
Hell on Wheels (2011) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Paul Dobson
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Reboot (1994) (seriál)
Star Wars: Příběhy Droidů (2015) (seriál)
LEGO Ninjago: Dračí povstání (2023) (seriál)
Kódži Jusa
Japonsko
Nejlepší seriály:
Initial D: Second Stage (1999) (seriál)
Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (seriál)
Nobutoši Kanna
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Kenpú denki Berserk (1997) (seriál)
Initial D Fifth Stage (2012) (seriál)
Alvin Sanders
USA
Nejlepší seriály:
Lovci duchů (2005) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Past na ptáky (2001) (seriál)
Ron Halder
Nejlepší seriály:
Akta X (1993) (seriál)
Krajní meze (1995) (seriál) - herec, a.z.
Můj malý Pony: Přátelství je magické (2010) (seriál)
Kirby Morrow (vypravěč)
Kanada
Nejlepší seriály:
Dobrý doktor (2017) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Hranice nemožného (2008) (seriál)
Mark Acheson
Kanada
Nejlepší seriály:
Fargo (2014) (seriál)
Dirk Gently's Holistic Detective Agency (2016) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Makoto Jasumura
Japonsko
Nejlepší seriály:
One Punch Man (2015) (seriál)
Initial D Fourth Stage (2004) (seriál)
Kiseidžú: Sei no kakuricu (2014) (seriál)
Jasunori Masutani
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Death Note - Zápisník smrti (2006) (seriál)
Bočči the Rock! (2022) (seriál)
Kacujuki Koniši
Japonsko
Nejlepší seriály:
Kusurija no hitorigoto (2023) (seriál)
Haikjú!! (2014) (seriál)
One Punch Man (2015) (seriál)
Daisuke Kišio
Japonsko
Nejlepší seriály:
Mušiši zoku šó (2014) (seriál)
Hunter x Hunter (2011) (seriál)
Labužníci v kobce (2024) (seriál)
Nobujuki Hijama
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Initial D: Second Stage (1999) (seriál)
Initial D (1998) (seriál)