Austin Powers: Špion, který mě vojel

• USA Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (více)

Vandislav

Určitě šílenější než první díl. Samozřejmě i v tomto případě se scénárista nevyhnul naprosto zbytečným trapnostem. Necelé tři hvězdičky ()

coldrexx

docela trapna (ovsem nekdy se clovek i pousmal) blazniva komedie, ktera by mohla dopadnout i lip kdyby hl. roli nehral takovej uchyl...je mi lito elizabeth ze se zapletla s takovou fraskou ()

Ludva

[2010-09-18] * Superšpion Austin Powers (Mike Myers) pronásleduje zpět do šedesátých let doktora Zlouna (Mike Myers), který se tam vypravil strojem času se svým "Mini Me", aby Austinovi sebral jeho mojo. V minulosti Powersovi pomáhá krásná agentka CIA (Heather Grahamová). * Vyházel bych všechny scénky s Myersem (Grahamová nevadí!!) a zbylých šest vteřin už by bylo ke koukání. I tak by ale zůstala stopa po trapných a nechutných "vtípcích", od Tlustého parchanta přes Mini Me až k... no prostě fuj. Tlusté brýle, dementní škleb a zkažené zuby prostě k zábavě nestačí. * V původním znění je film výrazně snesitelnější. Nejvíc mi ale stejně utkvěla vystřižená scéna, kdy dr. Evil honí mouchu v přilbě svého skafandru. * "Haló, jsem tady dole a strašně trpím. Kost prořízla nohu a rána je cítit po hořkých mandlích, to není dobré." ()

Doskyc

Tato katastrofa si ani nezaslouží dlouhý komentář. Nebýt ve filmu postavy mini-me, označil bych to za odpad! ()

Fraktální

je to totální kravina... Taková kravina až to může být pro někoho v určitém rozpoložení kravina v kladném slova smyslu :-) ()

Profík

Je to zhruba totéž jako jednička, doporučuju shlédnout s odstupem, jinak to může lehce nudit, ale kvalita tam pořád je. Trochu mi vadí postava Mini-Me, který je lehce nadbytečný a otravný. Perlička - kdysi jsem viděl program kina, kde psali, že dávají film Austin Powers: Špion, který měl volej. 75%. ()

PowPow

Bylo jasné, že Vanessa nebude Powers girl druhého dílu, takže jsem čekal, jak ji tvůrci vyřadí - a poradili si s tím způsobem dokonale osobitým této sérii. Už první díl měl ovšem problémy s kolísavou úrovní vtipů, a tento je totožný s tím rozdílem, že těch fekálních a laciných je už naprostá většina a ty chvilkové záblesky geniality se až na pár momentů vytratily. Práci si ústřední duo rozdělilo napůl - Austin zachránil svět a Heather zase film. ()

Anděl

Je to tak blbý až je to dobrý. Hlavní hrdina je úplně stejně blbej jako hlavní záporák a jejich stoupenci a pomocníci musí myslet za ně. Přesto jsou hlavními aktéry právě oni dva, které hraje jeden a ten samý herec. Pobavila mě scéna stínového divadla ve stanu. Nejvíc mě ale rozesmály scény s nedohonitelnou raketou a s Dr. Zlounem jak se popral v živém vysílání s členem KKK. To dodalo této postavě korunu absurdity a tady jsem se skutečně u televize smál. Dramatické znělky a úšklebky postav jako z 007 prolínající se s dementními dialogy a vulgaritou byly prostě super. Pobavilo mě, že Austin přitahuje každou ženu v okolí, ačkoli je to nejškaredější a nejneschopnější špion široko daleko. A takových drobných blbůstek kterým jsem se zasmál, se ve filmu našlo dost:-) ()