Život úspěšného mladého muže Nicka Beama se zhroutil ve chvíli, kdy se nečekaně vrátil z kanceláře dřív domů a našel manželku v ložnici se svým šéfem. Nick neztropil žárlivou scénu, ale potichu nasedl do svého auta a beze slova odjel. náhodou se pak při bezduchém bloudění po Los Angeles dostal až do velice nebezpečné čtvrti. Když zastavil na křižovatce, naskočil do jeho auta T. Paul s pistolí v ruce a hromadou výhrůžek na rtech. Smolařský lupič si ale vybral špatného muže ve špatnou chvíli. Nick nebyl v situaci, kdy by mu revolver mohl nahnat strach a tak zamkl dveře, šlápnul na plyn a přes protesty šokovaného lupiče vyrazil na "cestu smrti". Při následujících dobrodružstvích v arizonské poušti se dva naprosto rozdílní muži poznenáhlu sblížili až nakonec dostali geniální nápad. Vy&loupením vlastního podniku by se Nick pomstil záletnému šéfovi a smolařský zlodějíček T. Paul by se konečně dostal k pořádnému balíku peněz... (oficiální text distributora)

casef

Povedená komedie, u které jsem se několikrát od srdce zasmál. Vždycky mě potěší, když nic moc nečekám a dostanu promyšlenou a vtipnou zábavu. Filmy s Martinem Lawrencem, kterého považuji za nejlepšího komika, většinou stojí za to a tahle role zlodějíčka mu přesně sedla, hned mě napadlo srovnání s filmem "Modrý blesk", ale tohle je mnohem lepší také díky Timu Robbinsovi, kterého jsem vlastně ani jako herce nikdy pořádně nezaregistroval. ()

Rodin

Velmi milá a velmi vtipná ptákovinka, která je ještě navíc nezvykle dobře vypointovaná. Vůbec jsem si nedovedl představit, že by dvojka Robbins - Lawrence mohla držet pohromadě, natož opravdu fungovat, a světe zboř se, ono to partnerství bylo opravdu skoro až dokonalé. ()

departed

Srdcovka, takže s hodnocením to jinak nejde. I po tolikátém zkouknutí mi tam stále nepřijde nic vyloženě trapného či nudného, kvůli čemu bych musel hned shazovat hodnocení dolů. Prostě pohodová komedie s výborně vtipnou ústřední dvojicí, dobrou hudbou a zajímavým příběhem. ,,Freeze, sucker bitch!" ()

elixir

Zhlédnutím této báječné komedie, nic neztratíte ba Vás velmi potěší, už jen ti dva jsou paka (myšleno v dobrém smyslu) sama o sobě, malý a velký, dějově rychlý spád a k filmu super "soundtrack". ()

Bezda22

Robbinse znám hlavně ze Shawshanku, takže v komedii jsem vůbec nevěděl jak jeho umění zafunguje. A bylo to perfektní. Samozřejmě, že jsem tuhle komedii viděl před x lety, ale teď jí dávali, tak jsem si jí připomněl a musel jsem to tady vohodnotit. Lawrence mám všeobecně rád, takže očekávání komediálního výkonu je splněno. 80% ()

Ex_Machina

Celkom sranda. Flegmatický Tim Robins a klasicky šialený Martin Lawrence sú zárukou slušnej zábavy. Takže pokiaľ tomu dáte šancu, tak rozhodne Nemáte čo stratiť. ()

papadoce

Jedna z najlepších komédií aké som kedy videl. Na jednoduchej zápletke nevery, postavil Oedekerk krásnych sto minút smiechu a zábavy. Scatman John a Tim Robbins v rytme jednej z najstupídnejších piesní na svete bol proste dokonalý. Navyše Martin Lawrence išiel bomby. Úžasný film. Pätica jak oči. Samozrejme C U When U Get There v sláčikoch musí byť. ()

wef

Skvělá komedie na starý způsob. Tim Robbins a Martin Lawrence - jakkoli se k sobě tyto jména nehodí, opak je pravdou. (Malarkey rulez - Tim Robbinson :-D) ()

Pharlap

Mě se tam nejvíce líbil Tim Robbins. Klidas, pohodar, muz ktery vi co chce... akorat o tom intermitentne pochybuje. Super oddechovka, na kterou se vzdycky rad kouknu. A Martin Lawrence svoji roli prehanel uplne zbytecne.. Nemam vyhrady ke scenari, rezii.. snad jen k vyberu hercu.. ten Martin L. :-( K uplne dokonalosti teto komedie neco chybi. ()

MaxForValue

Konečne som videl Tima Robbinsa v inej polohe než ako muža s vážnou tvárou. Výsledkom jeho komediálneho snaženia je však len priemerný snímok, ktorý je na typické fórky, na ktoré sme zvyknutí s iných filmov, trochu skúpejší. ()

Mitchy1

Není co ztratit je suprová komedie. Nic násilného, nic trapného, prostě film plný vtipných situací a geniálního humoru. Lowrenců kamenný výraz s Robbensonovým střeštěným chováním vytváří kombinaci, které prostě není možné se nesmát. Smát, přímo "chlámat" od začátku až dokonce. Pak už jen Lowrencův tanec v rytmu Scatmana a je dokonáno. díky tomu všemu hodnotím film "Není co ztratit" , jako nejkvalitnější komedie, kterou jsem kdy viděl. ()

Scandium

Velice prijemne prekvapeni, na pet to asi neni ale 4 hvezdy zasloouzene! Uhlavni dvojce si skvele sekunduje po cely film prolnuty nezapomenutelnymi scenami, uzasnym soundtrackem a humorem, do toho pridejte napadity scenar se zajimavym obsazenim a mate komedii ktera potesi i 15 let po jeji premiere :) urcite jednou zopakuji! ()

MillaJ

Lawrence se musel utopit ve vtipné kaši.....ten mě baví....fakt bombastic komedie :) ....Ski-bi dibby dib yo da dub dub ... I´m Scatman :D plnej počet ☆☆☆☆☆ ()