Bláznivá americká komedie o nešikovném technikovi, který se stal hrdinou první výpravy lidí na planetu Mars. (oficiální text distributora)

Lea.inJuly

Tři a půl hvězdičky za krásně praštěnou postavu Freda Randalla:) No uznejte, takovýho geniálního debila nezahraje jen tak někdo:-D Teda smála jsem se jak tele:) P.S.: Já to nebyyyl:))) ()

Euros

"Já to nebyl!" ..."Už tam budem?" ...atd... V tomto filmu zazní tak skvělé hlášky, že mi skoro stačily na celé dětství. Velice slušných 60% ()

ájulinka

Tak tenhle film mě fakt dostal... Inteligentní a vtipný film, jakých je dnes už pomálu. Miluji scénu s raketkovým perníčkem... :D Co se týče Harlanda, jeho výrazy jsou opravdu hodné nějakého maniaka... A ač jeho postava byla takové trdlo, hrozně jsem si ho během fimu oblíbila... Navíc si myslím, že v téhle postavě se snad alespoň trochu najde každý, neboť kdo nikdy neměl nějaký velký sen... =) Tedy to shrnu: příjemná nenáročná komedie bez vulgárních prvků.. ()

Nereida18

Film asi hodně přeceňuji, ale nemohu si pomoci. Tento film znám už odmala. Jelikož jsem milovníkem vesmíru a vždy jsem chtěla být astronautkou, film jsem si oblíbila. Pravda místy jsou vtipy opravdu až trapné a dětinské, nicméně jako celek představuje film povedenou komedii. Domnívám se, že jde dokonce i o parodii na všechny ty "space film". Film mi vždy vytvoří úsměv na tváří. A i když zrovna nesedím v raketě na Mars, cítím se jako bych tam byla (a opravovala motor zlatou mincí...) ()