Epizody(81)
-
Episode 31 (S09E31)
-
Episode 32 (S09E32)
-
Episode 33 (S09E33)
-
Episode 34 (S09E34)
-
Episode 35 (S09E35)
-
Episode 36 (S09E36)
-
Episode 37 (S09E37)
-
Episode 38 (S09E38)
-
Episode 39 (S09E39)
-
Episode 40 (S09E40)
-
Episode 41 (S09E41)
-
Episode 42 (S09E42)
-
Episode 43 (S09E43)
-
Episode 44 (S09E44)
-
Episode 45 (S09E45)
-
Episode 46 (S09E46)
-
Episode 47 (S09E47)
-
Episode 48 (S09E48)
-
Episode 49 (S09E49)
-
Episode 50 (S09E50)
-
Episode 51 (S09E51)
-
Episode 52 (S09E52)
-
Episode 53 (S09E53)
-
Episode 54 (S09E54)
-
Episode 55 (S09E55)
-
Episode 56 (S09E56)
-
Episode 57 (S09E57)
-
Episode 58 (S09E58)
-
Episode 59 (S09E59)
-
Episode 60 (S09E60)
Hrají
Nastazja Chorosińska
Nejlepší seriály:
M jak miłość (2000) (seriál)
Andżelika Piechowiak
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Jerzy Moes
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Marieta Żukowska
Polsko
Nejlepší seriály:
#BringBackAlice (2023) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Grażyna Leśniak-Dangel
Nejlepší seriály:
M jak miłość (2000) (seriál)
Maciej Dancewicz
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Maciej Jachowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Pakt (2015) (seriál)
Lekarze (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Mateusz Woźnicki
Nejlepší seriály:
M jak miłość (2000) (seriál)
Anna Gzyra
Polsko
Nejlepší seriály:
Lekarze (2012) (seriál)
Rodinné hry (2022) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Piotr Makarski
Polsko
Nejlepší seriály:
Klangor (2021) (seriál)
Gang zelené rukavičky (2022) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Paweł Dębicki
Nejlepší seriály:
Lekarze (2012) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Jacek Poniedziałek
Polsko
Nejlepší seriály:
Chyłka - Inwigilacja (2021) (seriál)
Pakt (2015) (seriál)
Drž se (2022) (seriál)
Piotr Miazga
Polsko
Nejlepší seriály:
Učitel (2016) (seriál)
Oslněni světlem (2018) (seriál)
Velká voda (2022) (seriál)
Ewelina Serafin
Polsko
Nejlepší seriály:
M jak miłość (2000) (seriál)
Marek Lipski
Polsko
Nejlepší seriály:
Kruk (2018) (seriál)
Ultrafialoví (2017) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Beata Cwalińska
Nejlepší seriály:
M jak miłość (2000) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Jolanta Żółkowska
Polsko
Nejlepší seriály:
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Tomasz Domagała
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Lekarze (2012) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Michał Maliszewski
Polsko
Nejlepší seriály:
M jak miłość (2000) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Paweł Bodych
Nejlepší seriály:
Návrat královny (2022) (seriál)
Lekarze (2012) (seriál)
Sexify (2021) (seriál)