Mildred do Akademie pro čarodějnice doslova vletěla, a to rovnou mezi popelnice. Zachrání ji Maud, která se stane její věrnou přítelkyní, což se nedá říct o ostatních dívkách, ani o některých učitelkách. Přesto se Mildred dostane až k závěrečným zkouškám - a jak dopadnou? Stane se z Mildred skutečná čarodějnice? (oficiální text distributora)

I.ball

Teď čtěte všichni, vy chytrálkové, kteří věříte, že Harry Potter spatřil světlo světa dříve než Mildred Hubble. Ať už jste v jakémkoliv zvláštním časoprostoru, mýlíte se. J.K. Rowling vykradla knihy Jill Murphy, tedy i tento seriál, a to dokonale. Hodina létání, problémová čarodějka, lektvary, prostě vše. Dokonce ani temní čarodějové nejsou originál. Tak hodnoťte seriál a vyhněte se poznámkám o plagiátorství. Je to slabší televizní odvar v porovnání s Harrym, ale má to své kouzlo (v originálním znění pouze). 80%. ()

chemik11

Přijde mi, že to přeháníte, jako byste se brali za nějaké profesionální kritiky. Odpad? Blbost? Co blbnete. Já na to koukal jako malej a teď v 25 na to koukám znova a znovu se bavím. Staré díly jsou dobré, některé jsou zábavné, srandovní situace. Jasně je to takové dětské, ale tak co. Zbytečně nepřemýšlejte, je to jen seriál o čarodějnicích. Teď koukám na 4. řadu, jak je Mildred s Ethel na té koleji, a zatím se mi moc líbí, už to není takové dětské a dá se na to koukat, tak nevím, co tady blbnete. A v životě by mě nenapadlo tenhle seriál srovnávat s Harrym Potterem, nenapadlo by mě to, dokud bych si tuhle stranku nečetl. Neberte tu televizi, seriály a filmy tak vážně, pak byste se bavili. ()

ElStupido

Prdelní ksicht Mildret Virválová aneb škola pro chudé a hnusné čarodějnice, které v Bradavicích nechtěli. Jako malý jsem tenhle seriál nesnášel, ale přesto jsem se na něj nemohl přestat dívat. Proč? Možná proto že v sedm ráno v telce nic jinýho nebylo? Nebo protože mě slečna Krákavá zhypnotizovala? To už se asi nedozvíme. Stejně tak jako se nedozvíme zda se z Mildred stane opravdová čarodějnice nebo jestli se ze slečny Metlové nakonec vyklube Lord Voldemort. Tuhle záhadu už nechávají vyřešit nás, mentálně zaostalé, slintající diváky tohoto geniáně vypatlaného seriálu. DJEKUUJEEME!! AHAHAHAHHAHAHHAHAAHAHAAAA *tlesk* *tlesk* *tlesk*. ()

Tichošlápek

Navzdory zdejšímu hodnocení musím napsat, že se mi to celkově líbilo. Měl jsem zrovna chuť na neanimovaný seriál, který by se odehrával ve škole a naskytlo se mi tohle. Byl to nenároční seriál na pohodu a kdyby to mělo více epizod, tak bych se rád na ně podíval. Musím ovšem vytknout hrubé chyby v seriálu, které byly do očí bijící. Za to by si zasloužili pár facek. Nutilo mě to ke snížení hodnocení na 2*, ale nakonec tu třetí tomu nechám, když přivřu obě oči. ()

Lachtaan

Největší část pozdějšího dětství jsme se ségrami prožili na repertoáru České televize hlavně v jeho dopoledních hodinách a v té době v něm kouzlily hlavně Čarodějnice školou povinné. Starší sestra to žrala, já to díky ní také sledoval. Ale že bych si z toho také odnesl nějaký zážitek, se bohužel říct nedá. ()

• Akademie slečny Krákavé je hrad Castell Coch (Cardiffu, Wales). (ČSFD)
  • Fenella (Julia Malewski) a Griselda (Poppy Gaye) ze čtvrtého ročníku   v epizodě Nezvaná říkají, že jsou v posledním ročníku. Ročníků je ovšem pět. (Tichošlápek)
  • Doslovný překlad originálního názvu seriálu „The Worst Witch“ je „Nejhorší čarodějnice“. (ČSFD)