Telenovela / Drama / Romantický
Polsko,
(2004–2005), 52 h
(Minutáž: 24 min)
Epizody(130)
-
Episode 1 (S05E01)
-
Episode 2 (S05E02)
-
Episode 3 (S05E03)
-
Episode 4 (S05E04)
-
Episode 5 (S05E05)
-
Episode 6 (S05E06)
-
Episode 7 (S05E07)
-
Episode 8 (S05E08)
-
Episode 9 (S05E09)
-
Episode 10 (S05E10)
-
Episode 11 (S05E11)
-
Episode 12 (S05E12)
-
Episode 13 (S05E13)
-
Episode 14 (S05E14)
-
Episode 15 (S05E15)
-
Episode 16 (S05E16)
-
Episode 17 (S05E17)
-
Episode 18 (S05E18)
-
Episode 19 (S05E19)
-
Episode 20 (S05E20)
-
Episode 21 (S05E21)
-
Episode 22 (S05E22)
-
Episode 23 (S05E23)
-
Episode 24 (S05E24)
-
Episode 25 (S05E25)
-
Episode 26 (S05E26)
-
Episode 27 (S05E27)
-
Episode 28 (S05E28)
-
Episode 29 (S05E29)
-
Episode 30 (S05E30)
Hrají
Krzysztof Piwowarski
Nejlepší seriály:
Plebania (2000) (seriál)
Józef Fryźlewicz
Polsko
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Agata Pruchniewska
Polsko
Nejlepší seriály:
Bažina (2018) (seriál)
Zmijovisko (2019) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Izabela Nowakowska
Nejlepší seriály:
Southcliffe (2013) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Joanna Trzepiecińska
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Piotr Polk
Polsko
Nejlepší seriály:
DNA (2019) (seriál)
Lekarze (2012) (seriál)
Strážce svědomí (2009) (seriál)
Małgorzata Prażmowska-Jakubiec
Polsko
Nejlepší seriály:
Lekarze (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Krzysztof Szczerbiński
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Oslněni světlem (2018) (seriál)
Zmizení (2018) (seriál)
Sebastian Stegmann
Nejlepší seriály:
Plebania (2000) (seriál)
Marek Klepacki
Nejlepší seriály:
Plebania (2000) (seriál)
Piotr Piwowarski
Nejlepší seriály:
Plebania (2000) (seriál)
Magda Pechner
Nejlepší seriály:
Plebania (2000) (seriál)
Magdalena Zawadzka
Polsko
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Przygody Pana Michała (1969) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Katarzyna Olasz
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Marek Kasprzyk
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Oslněni světlem (2018) (seriál)
Kruk (2018) (seriál)
Anna Czarnota-Olszewska
Nejlepší seriály:
Plebania (2000) (seriál)
Anna Lucie Schollerová
Československo
Nejlepší seriály:
První republika (2014) (seriál)
Šeptej Nahá Stín (2019) (seriál)
Slunečná (2020) (seriál)
Maciej Konopiński
Polsko
Nejlepší seriály:
Odsouzená (2021) (seriál)
Temné lesy (2020) (seriál)
Lekarze (2012) (seriál)
Tomasz Sapryk
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Velká voda (2022) (seriál)
Bažina (2018) (seriál)
Agnieszka Włodarczyk
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)