Epizody(130)
-
Episode 1 (S05E01)
-
Episode 2 (S05E02)
-
Episode 3 (S05E03)
-
Episode 4 (S05E04)
-
Episode 5 (S05E05)
-
Episode 6 (S05E06)
-
Episode 7 (S05E07)
-
Episode 8 (S05E08)
-
Episode 9 (S05E09)
-
Episode 10 (S05E10)
-
Episode 11 (S05E11)
-
Episode 12 (S05E12)
-
Episode 13 (S05E13)
-
Episode 14 (S05E14)
-
Episode 15 (S05E15)
-
Episode 16 (S05E16)
-
Episode 17 (S05E17)
-
Episode 18 (S05E18)
-
Episode 19 (S05E19)
-
Episode 20 (S05E20)
-
Episode 21 (S05E21)
-
Episode 22 (S05E22)
-
Episode 23 (S05E23)
-
Episode 24 (S05E24)
-
Episode 25 (S05E25)
-
Episode 26 (S05E26)
-
Episode 27 (S05E27)
-
Episode 28 (S05E28)
-
Episode 29 (S05E29)
-
Episode 30 (S05E30)
Hrají
Roksana Krzemińska
Polsko
Nejlepší seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Bogdan Brzyski
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Anna Samusionek
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Dariusz Kowalski
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Irena Karel
Polsko
Nejlepší seriály:
Przygody Pana Michała (1969) (seriál)
Kapitán Kloss (1968) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Grażyna Barszczewska
Polsko
Nejlepší seriály:
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Maciej Damięcki
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Kapitán Kloss (1968) (seriál)
Planeta Single: Osm příběhů (2021) (seriál)
Barbara Zielińska
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Druga szansa (2016) (seriál)
Joanna Pietrońska-Szydłowska
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Radosław Popłonikowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Plebania (2000) (seriál)
Tomasz Mandes
Polsko
Nejlepší seriály:
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Druga szansa (2016) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Izabela Dąbrowska
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Temné lesy (2020) (seriál)
Kouzelný strom (2003) (seriál)
Henryk Gołębiewski
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Jarosław Gruda
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Chyłka - Rewizja (2020) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Małgorzata Rudzka
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Druga szansa (2016) (seriál)
Tomasz Grochoczyński
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Dorota Jedynak
Nejlepší seriály:
Plebania (2000) (seriál)
Renata Jedynak
Nejlepší seriály:
Plebania (2000) (seriál)
Marek Kaleta
Nejlepší seriály:
Plebania (2000) (seriál)
Maksymilian Piwiński
Nejlepší seriály:
M jak miłość (2000) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)