Beyblade

• Japonsko Bakuten Shoot Beyblade (více)
Japonsko / Jižní Korea, (2001–2003), 54 h 44 min (Minutáž: 20–23 min)

Předloha:

Takao Aoki (komiks)

Motoko Kumai, Urara Takano, Aja Hisakawa, Ai Orikasa, Naomi Nagasawa, Hóko Kuwašima, Šiho Kikuči, Juki Kaida, Juka Komacu, Ken'iči Suzumura, Takehito Kojasu (více)

Před dávnými časy, kdy sport zvaný beyblading byl ještě v plenkách, se Země hemžila tvory ohromující síly. Staré časy už dávno odvál vítr Ale podstata oněch stvoření přetrvala věky a došla znovuzrození s příchodem nové éry šampionů. Monstra jsou opět mezi námi! (oficiální text distributora)

Free_player odpad!

To byla zas mánie .... nebylo nad to resekat ve škole v duelu kámošoj jeho beyblade ! :D Jen škoda, že z 90% to střetnutí nepřežil ani jeden . ()

Kevadros odpad!

Další NĚCO o NĚKOM kdo má NĚCO co bojuje a mají to i ostatní a ti taky bojují aby byli lepší a bylislavníadosáhlisvéhosnu- a-a-.....SHIT ()

Spacecore

Když hodnotím marketing a reklamu kolem tohoto seriálu a jeho produktů, na nichž sme si ujížděli snad víc než na pokemonech, musím dát pět hvězdiček.. Kvalita seriálu však 1* ()

iampatrik

Po éře všelijakých Pokémonů, Digimonů byl Beyblade jeden z mých oblíbených před-pubertálních ranních seriálů a i když se snažil svést se zmiňovanými hity a snažil se "vymývat mozky" dětem, prostě mě to bavilo. Samozřejmě teď bych to hodnotil jinak, beru to s nadhledem a hlavně tak, jak bych to hodnotil kdysi. ()

J*A*M*A*L odpad!

Typický debilně stupidní japonský animák.Ztráta času.Pokud se nemáte na co koukat a rozhodnete se pro toto, tak tu televizi raději vypněte úplně.2% ()

Jespi

Všechny tady ty odpadové hodnocení poztrácí smysl. Nemůžete pohádku pro děti hodnotit v pokročilém věku, i mě se to zdá jako ta největší blbost, největší nesmysl, s trapnými dialogy a ještě stupidnějším dějem a ani nevím co mě to popadlo, vrtátit se do dětského věku a pustit si náhodně jednu epizodu, každopádně si pamatuju, že jako malej jsem to neskutečně žral a líbilo se mi to, takže nemám důvod to hodnotit podle svých současných dojmů. 70% ()

Benny99 odpad!

Potom, co tam jeden týpek "programoval" Beyblade na "ultracool" notebooku, tak jsem to radši vypnul. Když si vzpomínám, jak jsem byl malej a kupoval jsem si "beyblejdy" od Vietnamských spoluobčanů, tak si říkám, že todle je ostuda všech "beyblejdů". ()

Rekpet

Ať chci či nechci, musím přiznat, že i tento seriál mě jako malého velmi zasáhl. Souboje s beyblady mezi vrstevníky byly nezapomenutelné. ()

Raimok

Katastrofální pokus o napodobení Pokémonů, který hodně lidem, zřejmě ne dětem, dokázal zkazit pěkné víkendové ráno. 11 % ()

laserr

A poučen z předchozích nezdarů. Sestrojil elektrickou kytaru...Chci říct: A poučen z hlavního problému Pokémoů(nůůůůůůůůůůdáááááááááááá) udělali Beyblade, který je o něco méně originální než Pokémon, ovšem má lepší animaci a hlavně je to 100% nadupaná akce. Ne, nedělám si srandu, mně se to fakt líbilo :) ()

ypres.bass odpad!

Ale popravdě musím uznat že vytvořit anime seriál jakožto skrytou reklamu na nějakou hračku je sice geniálně strategicky-ekonomický tah, ale to jakým způsobem to udělali to je hanebné! A o jejich svědomí nemluvě! Ale holt přání dítěte je nejvýkonější tržní mechanismus hned po životních potřebách. ()

Caesar1993

O poznání horší než Pokémon i Digimon, což dokazuje i fakt, že jsem to zavrhl i ve věku, kdy jsem sledoval oba "...mony". ()