Epizody(37)
-
Życiowa tajemnica (S02E01)
-
Fałszywe oskarżenie (S02E02)
-
Na scenie życia (S02E03)
-
Niebezpieczna zabawa (S02E04)
-
Narzeczona (S02E05)
-
Siostrzana miłość (S02E06)
-
Echa przeszłości (S02E07)
-
Wyrok (S02E08)
-
Zagubione dziecko (S02E09)
-
Zdrowie na sprzedaż (S02E10)
-
Skuteczna samoobrona (S02E11)
-
Niefortunny skok (S02E12)
-
Niebezpieczne hobby (S02E13)
-
Proroczy sen (S02E14)
-
Ślub (S02E15)
-
Tragiczne porachunki (S02E16)
-
Na ratunek (S02E17)
-
Prawdziwy przyjaciel (S02E18)
-
Wróżba (S02E19)
-
Za głosem serca (S02E20)
-
Słodki koleżka (S02E21)
-
Matczyna miłość (S02E22)
-
Żołnierska decyzja (S02E23)
-
Złoty strzał (S02E24)
-
Ukryte marzenia (S02E25)
-
Prawdziwa odwaga (S02E26)
-
Osierocona miłość (S02E27)
-
Fatalny prezent (S02E28)
-
Braterskie więzy (S02E29)
-
Rodzinna tęsknota (S02E30)
Hrají
Olimpia Ajakaiye
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Łukasz Matecki
Polsko
Nejlepší seriály:
Chyłka - Kasacja (2019) (seriál)
Zmizení (2018) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Janusz Rymkiewicz
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Marcin Jędrzejewski
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Vládci kouzel (1995) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Robert Rutkowski
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Klan (1997) (seriál)
Teresa Szmigielówna
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Archiv smrti (1980) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Aleksandra Koncewicz
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Michał Breitenwald
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Nelegální (2018) (seriál)
Zaklínač (2002) (seriál)
Jarosław Michalak
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Dariusz Toczek
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
1670 (2023) (seriál)
Učitel (2016) (seriál)
Monika Kwiatkowska
Polsko
Nejlepší seriály:
Obleva (2022) (seriál)
Drž se (2022) (seriál)
Vraždy na přelomu století (2017) (seriál)
Tomasz Rudnik
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Katarzyna Antoniewicz
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Dominik Łoś
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Jolanta Wołłejko
Polsko
Nejlepší seriály:
Čapí příběhy (1997) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Maciej Damięcki
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Kapitán Kloss (1968) (seriál)
Planeta Single: Osm příběhů (2021) (seriál)
Michał Milowicz
Polsko
Nejlepší seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Zaklínač (2002) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Malgorzata Niemirska
Polsko
Nejlepší seriály:
Čtyři z tanku a pes (1966) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Olga Bończyk
Polsko
Nejlepší seriály:
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Joanna Orzeszkowska
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)