Polsko,
2009, 30 h 58 min
(Minutáž: 45–50 min)
Epizody(38)
-
Noc poślubna (S11E01)
-
Tajemnica Wiktorii (S11E02)
-
Konfrontacja (S11E03)
-
Weryfikacja (S11E04)
-
Dar od losu (S11E05)
-
Zawód na całe życie (S11E06)
-
Pacjent z importu (S11E07)
-
Ojcowski debiut (S11E08)
-
Paraliżująca przeszłość (S11E09)
-
Izba przyjęć (S11E10)
-
Problem wagi ciężkiej (S11E11)
-
Kabała (S11E12)
-
Błąd z przeszłości (S11E13)
-
Legionista (S11E14)
-
Zaręczyny (S11E15)
-
Rudy (S11E16)
-
Obca w mieście (S11E17)
-
Sztuka rozumienia (S11E18)
-
Głuchy na słowa (S11E19)
-
Drwal (S11E20)
-
Bierne zabijanie (S11E21)
-
Zaginiony na życzenie (S11E22)
-
Babcia na gigancie (S11E23)
-
Impreza powitalna (S11E24)
-
Wirtualne życie (S11E25)
-
Jubileusz (S11E26)
-
Toksyczna kuracja (S11E27)
-
Trafna diagnoza (S11E28)
-
Bolesne pożegnanie (S11E29)
-
Własny punkt widzenia (S11E30)
Hrají
Jarosław Szczepaniak
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Lekarze (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Janusz Sztyber
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Krzysztof Sernawit
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Zofia Szulakowska
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Andrzej Jurek
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Elżbieta Serzysko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Małgorzata Potocka
Polsko
Nejlepší seriály:
Chyłka - Oskarżenie (2021) (seriál)
Gang zelené rukavičky (2022) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Joanna Moro
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Julia Najmark
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Kacper Zagubień
Nejlepší seriály:
Rodzinka.pl (2011) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Antoni Królikowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Planeta Single: Osm příběhů (2021) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Gemma Scheemann
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Grzegorz Jurek
Nejlepší seriály:
Naprostí začátečníci (2023) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Robert Brzeziński
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Krzysztof Mika
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Zbigniew Jaremko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Piotr Włostowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Michał Koliński
Nejlepší seriály:
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Jan Krzysztof Szczygieł
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Strážce svědomí (2009) (seriál)
Marcel Wiercichowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Král Varšavy (2020) (seriál)
Strážce svědomí (2009) (seriál)