MRKMRK

Navrat k dobremu krimi s navaznostou na uspesne predchadzajuce diely serie Police Story, to je spravna cesta JC, ktorej by sa mohol este aspon raz chytit. Nove tvare mladej generacie pod reziserskou taktovkou Bennyho Chana sadli mozno az na ocakavania tvorcov. Akcne-humornych scen si tu sice clovek neuzije, k tomu musi siahnut po inom JC filme, ale akcnosti ako takej je tu dost. Uvidime ci sa dostane aj na obrazky niektorej z nasich stanic, predsalen, ne-europska a ne-americka tvorba sa na obrazovky v nasich koncinach len sporadicky pretlaca. ()

Tuty

Příjemné překvapení, tohle Hollywood zase v poslední době tolik neumí...Dějově vyvážený, nenudný a přitom poměrně ,,originální" kousek s přesvědčivě uvěřitelnou bandou povětšinou rozmazlenejch fracků v rolích záporáků a slušnou akcí a choreografií.Jeden z filmů u kterých spojení slov VÝBORNÁ REŽIE a KAMERA není jen pouhopouhou frází.Solidní pecka...90% ()

Bounder

První polovinu filmu sem si řikal že je dokument o muži na dně .ale druhá polovina mě šokoval.Jackie Chan nestárne ale mládne.Jen tak dál! ()

Charlie.Harper

Som prekvapený (nemilo) vysokým hodnotením, ktorým tento film disponuje. Na Police Story 1 a 2 sa to neťahá ani náhodou. Aj keď dramatickú atmosféru vyvolá hneď prvých 15 minút neskôr sa už film uberá trochu iným smerom ako by sa patrilo. S každou pribúdajúcou minútou je film čoraz nudnejší a mal som pocit že to už nevydržím a vypnem to. No pri filme ma držal fakt že Jackie je známi svojimi prepracovanými akčnými koncami. Lenže nič také sa nekonalo. Na zaver môžem dať iba radu, že ak ste videli Police Story 1 alebo 2 tak nečakajte, že tento film vám poskytne taký istý zážitok. Môže sa vám to ľúbiť no podobnosť tam nie je žiadna. ()

Etherium

Silný film, zo zábavnej série sa stal prvotriedny thriller, takže radšej iný názov a bolo by to ešte lepšie, takto sa my to nejak nepáči, že je to pokračovanie. ()

kolly13

Mladá krev s nabušenou technikou a přístupem se v kombinaci s rádoby vtipným a trikově nabušeným Chanem si pohrává s diváckou trpělivostí, kteří se modlí, ať již přijde něco opravdu vtipného nebo opravdu smysl dávajícího. A ono nic, naopak zklamání a pocit zabitého času se vkrádá každou minutou. ()

bmx6

Zamiloval jsem si celou tuhle sérii.Každý díl Police story jsem si vždy vychutnal s odstupem několik let a pokaždé jsem si to užil.Sice je tento film ze všech nejslabší,ale i tak co tu předvádí Jackie Chan je neuvěřitelné...tleskám.Jinak už ve třetím pokračování bylo méně vtipu,ale tady nebyl už téměř žádný,což je škoda,ale zase to bylo úplně něco jiného.Každopádně jsem za toto pokračování rád. ()

Libb

Kdo by čekal komedii, jak je u Chana zvyklý (v žánrech je komedie uvedená), bude asi zaražen některými poměrně drsnými scénami v první části filmu. Za to -1/2 hvězdičky. Na druhou stranu jsem se dost bavil a v druhé části i zasmál. Akorát ten konec byl už trochu přeplácaný... ()

zaack

Jackie Chan zraje jako víno. Natočit v padesáti takhle nabušený akčňák (který má dokonce i zajímavý příběh), to si zaslouží uznání. New Police Story je jedna z nejlepších chanovek vůbec a hravě překonává veškerou hollywoodskou tvorbu této legendy. ()

vernerka

Po dlouhé době film s Jackiem Chanem, který se mi zdál dobrý. Dobrý nápad, dobrá akce, dobré provedení. Mělo to šťávu, bála jsem se, litovala hlavního hrdiny, fandila jsem mu při jeho pomstě. Myslím, že tenhle film se povedl. ()

adamm90

Zajímavá partička, jenž si udělala ze zabíjení lidí hru. Jackie Chan opět předvádí skvělé kousky, ale na takový film tam bylo trochu málo akce a moc nudy. ()

zurivymlok

Jeden z lepších snímků tohoto desetiletí Jackieho tvorby. Jedná se spíše o vážný film a musím se přiznat, že mě chyběly větší porce "chanovského" humoru, kterými se jeho filmy obyčejně vyznačují. Taktéž jeho akce, ač si pořád drží vysokou úroveň, už nejsou to, co bývaly. Co se týká Jackieho hereckého výkonu, tak mu chyběla obvyklá nenucenost. Občas se mi prostě zdálo, že trochu (někdy i hodně) přehrává. Překvapivě silnou stránkou byl námět. Hlavní zápletka byla na Chanův film hodně kvalitní. Určitě se jedná o jeden z jeho lepších filmů, kterému budou jistě 4 hvězdičky slušet. Jako dodatek musím poznamenat k českému dabingu, že vůbec nechápu, proč zde dostal tento příšerný hlas. ()

SONYAGENT

Nemohl jsem si dlouho zvyknout na Jackieho ve stavu, kdy byl úplně na dně. Mohl si možná vzpomenout na Opilého mistra, vypít kanistr benzinu a pak se jít pomstít, ale to by asi diváci nevzali kladně :) Zaujal mě příběh, herecké výkony i celkový spád, rychlost a akce... ()

marien1039

Inu když se řekne Jackie Chan, tak si představím kung-fu film a přesně to jsem čekala, když jsem si tento hodnoceně přemrštěný film pouštěla. Ať si ženské říkají co chcou, ale já mám prostě bojové filmy s Ťongy ráda a u Malého velkého bojovníka můžu setrvat klidně hodiny a stále mě bude bavit. A taky za mě chlapi budou kamenovat, ale když už si pustím film, který není horor, tak nějak čekám, že tam neumře krutým způsobem v prvních dvaceti minutách 30 policajtů a dalších 6 bude umučeno...Taky mám ráda černý humor, takže nejsem zrovna křehká dívka, ale když už si pustím film, tak se nechci kvůli němu dostat do blbé nálady. A tato násilím a krutostí proplácaná, s maximální absencí ručních bojů rádoby americká pecka mi mírně náladu zkazila. Pak se od druhé půlky sice film zlepšoval, ten ten první dojem mi nevezme nikdo. Ťongové mají svělý dar točit mnohdy mnohem lepší filmy a serály než evropské západní země, tak mi zaboha nejde do hlavy, proč se pouští na tento tenký led a dělají ze sebe něco jiného, než jsou. A to samé platí i o nás, že bychom se neměli pouštět na jejich rybník (důkazem absolutního fiaska a filmografického dna můžu udat například Dragonball). Jako ano, určitě bych to hodila mezi ty lepší filmy, které jsem viděla s Jackiem, protože se chudák v minulosti upsal i k takovým kekelům jako Tenkrát na východě, ale i tak jsem čekala více...ale tak nějak jsem si všimla, že tady jsou hold kvalitní filmy nedoceněné a divné a špatné filmy přeceňované. A taky dost kazilo dojem, že jsme jes prostě nesehnali v originále s titulky... ()

RomanBond007

Tak toto už ano, v posledných rokoch veľmi dobrý film Jackieho Chana. Príbeh je fakt veľmi dobre skomponovaní a scenár je nad úrovňou, ktorú som čakal. Partia deciek, ktorý sa zabávajú zabíjaním policajtou, k tomu Jackieho chmaty a všelijaké umenia, no proste výborné. Trochu mi prekážal ten koniec, ale 4 hviezdy si to podľa mňa zaslúži.70%!!! ()