Lichtspielhaus (česky Biograf) je druhé DVD německé NDH-metalové skupiny Rammstein. Je to kompilace všech videoklipů, které do té doby byly vydány, některých živých vystoupení, reklamních upoutávek a některých videí dokumentujících jak byly videoklipy natáčeny (tzv. Making Of). DVD bylo vydáno prvního prosince 2003.

Videa:
8. Sonne
9. Links 2 3 4
10. Ich will
11. Mutter
12. Feuer frei! (bublajsa)

Trustme

Sympatické dvd kde fanoušek nalezne vše pohromadě co skupina stvořila do té doby. Za pozornost stojí konečně vydání jejich geniálních videoklipů pohromadě. Dvd má jedno z nejzajímavějších animovaných menu. Za pozornost stojí i výroba jejich náročných videoklipů v sekci Making of. ()

Kosmik 1

Rammstein je pořádný nářez pro pořádné publikum a pro pořádné posluchače. Co víc dodat, skvělý zážitek a to nej, co se dá z německé tvorby v poslední době poslouchat. ()

IvcaSammet

Skvělý výběr skvělých písniček jedné z nejlepších kapel na světě ... Opravdu člověk může hodnotit jinak než plným počtem? ()

Guran

Rammstein nemají špatnou muziku. V tomhle DVD jsou jejich neznámější písničky a musím říct, že se mi i líbyly, ale stejně bych nějaké vyškrtl. ()