Oko 2

• Hongkong Jian gui 2 (více)

Joey se probere ze spánku po lécích, které ji byly dány po výplachu žaludku. Jen o vlas unikla smrti, během hlubokého spánku viděla kolem sebe duchy mrtvých lidí, kteří ji doprovázeli v jejich nejtemnějších minutách. Joey se rozhodne pro zcela nový život, kdy už nechce takovou zkušenost znovu zažít a zároveň se rozhodne ukončit svou epizodu se Samem. Avšak krátce po pro-puštění z nemocnice zjistí, že je těhotná. Nejen že je neustále ve stresu z myšlenky na potrat, ale také ji neustále trápí pocit, že ji sleduje tajemná postava. Jednou se však setkají tváří v tvář na vlakovém nástupišti... (Intersonic)

mellon.a

Motivace té hrdinky mi často unikala, ale jinak to nebylo úplně špatné. Dokonce jsem si z toho vzala něco jako hlavní myšlenku, že se často úplně zbytečně bojíme věcí, které neznáme, bráníme se jim místo toho, abychom se je snažíli pochopit. Což samozřejmě někdy jde hodně ztuha. ()

gafai

Fuuu keď som bol v polovici filmu vravím si, toto je psycho film, úplne. Toto by nemali pozerať tehotné, alebo tie čo sa chystajú byť tehotnou :) Aj keď sa to končí relatívnym happyendom. No je dosť nechutný tento film. Vtipný moment, dvojnásobná samovražda - tak to už som sa zamýšlal, že to musel vymyslieť riadny psychopat. dávam tri :) ()

p.a.n.d.a

Značný pokles kvality oproti špičkovému prvému dielu. Sem tam lakačky a záverečná poitna ale dejová línia je horizne blbá a pôrody vôbec nemusím vo filmoch takže thak. slabota ()

andy60

Nejprve jsem viděl Oko 1, ale americký remake, takže nejde nesrovnávat s touto asijskou verzí. Americká jednička u mě vítězí. Všeobecně musím říct, že ty asijské kousky nějak nemohu strávit, a pokud se jedná o mysteriozní thriller či horor, je téměř jasné, že se u toho moc bavit nebudu. Vše se tu točí okolo hlavní hrdinky, která začne všude vidět duchy, navíc jedná nelogicky, neustále vřeští a snaží se spáchat sebevraždu. Dnes si chci pustit Oko 3, ale moc si od toho neslibuju. ()